• Головна
  • Скільки компаній дають мікропозики під 0 відсотків?
Новини компаній
17:00, 9 грудня 2021 р.

Скільки компаній дають мікропозики під 0 відсотків?

Новини компаній

Що може бути більш вигідним кредитом без інтересу? Тільки подарунок, який не потрібно повертати. Мікропозики без процентів вже стали "золотим стандартом" на мікрофінансовому ринку кредиту. Але, якщо бути точним, то мікропозика не видається під 0 відсотків, оскільки це заборонено законом. МФО під виглядом кредиту під 0% надають кредити до 0,01%, що насправді не відрізняється, але від судової точки зору закон виконується.

Найпопулярніші МФО, де перший кредит може бути оформлений під 0,01%: Mycredit; Moneyveo; Швидко Гроші; Dinero; ТОП кредит; Мегагроші; Мілоан; Alexcredit; ССлоан.

Скільки компаній дають мікропозики під 0 відсотків?, фото-1

Кредит у банку

Кредит може бути виданий у різних кредитних та фінансових установах: банку, ломбарді, МФО. Для отримання банківського кредиту необхідно підготувати конкретний пакет документів, який повинен включати довідку про доходи, що підтверджує платоспроможність позичальника. Жоден банк не видасть споживчого кредиту, не переконавшись, у платоспроможністі клієнта. Це велика проблема в сучасному світі, оскільки державний сектор економіки постійно знижується, а приватні підприємці та фірми дуже не бажають оформити своїх співробітників офіційно, оскільки вони змушені платити великі податки. Але навіть офіційно зайняті особи, що працюють на приватних підприємствах, забезпечені мінімальною заробітною платою.

Тому лише офіційно зайняті особи можуть отримати банківський кредит, або просто багаті люди, які мають можливість підтвердити джерело свого доходу. Банківський кредит частіше складається на великі суми і протягом тривалого періоду. Основною перевагою банківського кредиту є низька процентна ставка.

Кредит у ломбарді

Кредит у ломбарді - це ідеальний варіант, якщо позичальник має заставну цінність, яку він може закласти в ломбарді. Найчастіше золоті прикраси знаходяться у ролі застави - кільця, сережки, ланцюги. Такий заклад займає дуже мало місця, має високу ціну, вона буде задоволена ломбардами, тому що вони впевнені, що не буде проблем з реалізацією. Під золотом ви можете отримати великий кредит.

Придбав кредит в ломбарду, позичальник ризикує лише своєю заставою. Для отримання кредиту потрібні паспорт та ідентифікаційний код. Пізні погашення кредиту в ломбарді не впливає на кредитну історію позичальника.

Кредит у МФО

Щоб отримати кредит онлайн на карту у МФО, вам знадобиться паспорт та ідентифікаційний код, як у ломбарді, але не потрібна застава. Ви можете оформити кредит у МФО двома способами: відвідавши філію МФО або через веб-сайт МФО.

У відділі МФО найчастіше кредит складається для старших людей, які не можуть це зробити через Інтернет, або не хочуть. Всі технічні пункти про проектування кредиту приймає персонал філії, який прискорює процес надання кредиту. За бажанням, кредит у відділенні МФО може бути отриманий готівкою. Незручність включає той факт, що філії працюють в певні дні та години, можуть мати чергу.

Набагато зручніше і швидше, ви можете отримати кредит в Інтернеті через веб-сайт МФО. Це можна зробити в зручний час, де маєте доступ до Інтернету. На першому етапі необхідно зареєструватися в МФО, вказавши особисті дані в анкеті. Багато МФО пропонують здійснити реєстрацію через систему ID-банку, що значно прискорює та спрощує процес реєстрації. Позичальник вибирає один з банків, дає згоду на обробку персональних даних, після чого вся необхідна інформація копіюється з банківської системи. Необхідно перевірити свою актуальність, і якщо деяка інформація застаріла або змінюється, внести поправки.

Плюси та мінуси кредита у МФО

Переваги кредиту в МФО включають ефективність, мінімальність вимог, зручності. Перше оформлення кредиту займає не більше 1 години. Ви можете зареєструватися та подати заявку в будь-який час дня. З повторними позичками їх видача зменшується до 5-15 хвилин. Залежить від конкретної МФО. Лідер у швидкості надання кредиту є МФО GlobalCredit, де постійні клієнти можуть подати запит на SMS, а гроші будуть зараховані на картку протягом 1 хвилини.

Отримати кредит у МФО, можуть пенсіонери, безробітні, студенти та інші категорії соціально незахищених сегментів населення. Ви навіть можете отримати кредит для осіб з поганою кредитною історією, а також затримкою платежів в інших кредитних та фінансових установах.

Недоліком кредитування в МФО є висока процентна ставка за кредитом. Більшість МФО надають кредити до 1-2% на добу. Як бонус, багато кредитів МФО випускаються до 0,01%, таким чином, щоб він стимулює свого клієнта.

У МФО ви можете зробити лише короткострокову позику (до 30 днів) на невеликі суми (до 20 000 грн.). Однак останнім часом спостерігається тенденція збільшити як умови кредитування, так і максимальні суми. Деякі МФО навіть пішли, щоб зменшити процентні ставки, максимально наближаючись до банківських кредитів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...