• Головна
  • Свято наближається, а святкові знижки вже тут! В лабораторії ІНВІТРО
Новини компаній
17:00, 7 грудня 2021 р.

Свято наближається, а святкові знижки вже тут! В лабораторії ІНВІТРО

Новини компаній

З 1 грудня 2021 р. по 15 січня 2022 р. у Незалежній лабораторії ІНВІТРО діє 20%-ва знижка на всі медичні аналізи.

20%-ва знижка на понад 500 видів загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, якість яких ІНВІТРО гарантує своїм пацієнтам. Адже відділення лабораторії — це поєднання сучасних світових медичних стандартів, професіоналізму персоналу та щирого бажання допомогти кожному пацієнту.

Для взяття аналізів у відділеннях ІНВІТРО використовуються лише одноразові вакуумні системи — це робить процедуру безпечною та безболісною. До речі, в ІНВІТРО пацієнти можуть безкоштовно взяти вакуумні пробірки й для аналізу сечі — так вам буде зручніше везти аналіз до медичного офісу, і так біоматеріал можна зберігати довший час.  

Точність результатів досліджень в ІНВІТРО забезпечують інноваційне лабораторне обладнання від виробників США, Швейцарії, Німеччини, Японії та ін., а також використання лише оригінальних реагентів від провідних світових брендів. Штрих-кодування пробірок та їх автоматичне сортування в лабораторії виключає можливість переплутати зразки біоматеріалу. Перед відправленням пацієнту результати аналізів  проходять подвійний контроль — медичний та технологічний.

Свято наближається, а святкові знижки вже тут! В лабораторії ІНВІТРО, фото-1

Завдяки продуманій системі логістики та чітким стандартам всіх етапів дослідження результати більшості аналізів готові за один робочий день. А отримати їх можна або електронною поштою, або в особистому кабінеті на сайті  www.invitro.ua, або безпосередньо в медичному офісі. За потреби, досвідчені лікарі-клініцисти нададуть вам безкоштовну консультацію щодо результатів ваших аналізів.

Якщо передноворічна погода не надихає виходити з дому, викликайте медичну бригаду ІНВІТРО — і ви отримаєте таку ж високу, як в медичному офісі, якість послуг у зручній для вас обстановці та у потрібний вам час. І, звісно ж, 20%-ву знижку на всі аналізи.

Переддень новорічних та різдвяних свят – час піклуватися не лише про святкові подарунки, а й про здоров’я — своє та близьких. А ІНВІТРО вже попіклувалося про те, щоб це було не просто зручно та якісно, а й вигідно для вас.

У новому році ми бажаємо всім здоров’я, яке починається з точної діагностики за святковими цінами — з відділень ІНВІТРО, які в Полтаві знаходяться за адресами:

  • вул. Івана Мазепи, 20;
  • вул. Олександра Бідного, 16;
  • вул. Пушкіна, 145;
  • вул. Соборності, 53/1;
  •  вул. Шевченка, 24/37.

Якщо новорічно-різдвяні знижки — то в ІНВІТРО!

Деталі акції дізнавайтесь за телефоном 0 (800) 302-200 або на сайті www.invitro.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Olena Mikhailova
8 грудня 2021 р., 09:22
👍👍👍
Оголошення
live comments feed...