• Головна
  • Дворічна Ніна потребує вашої допомоги для того, щоб зробити свої перші самостійні кроки
14:30, 3 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Дворічна Ніна потребує вашої допомоги для того, щоб зробити свої перші самостійні кроки

Дворічна Ніна потребує вашої допомоги для того, щоб зробити свої перші самостійні кроки

Вагітність жінки протікала нормально. Дівчинка народилася здоровою. У лікарів, яких мама проходила із власної ініціативи, не було жодних зауважень до розвитку і здоров'я дитини.

Але з часом стало зрозуміло, що щось не так. Ніночка самостійно перевернулася, сіла, поповзла, а от іти не поспішала. Лікарі говорили, що таке буває, потрібно почекати, дитина лінується і має повне право не ходити самостійно до 18 місяців.

Вкотре мама звернулася до лікарів і почала бити на сполох, коли доньці було 1 рік і 5 місяців. Виявилося, що ступні дитини деформовані і потрібна довготривала реабілітація, яка дасть їй можливість ходити.

На даний момент дівчинці 1 рік і 9 місяців. Самостійних кроків вона так і не робить. За цей час було зроблено багато аналізів, отримано консультацій різних спеціалістів. Результати обстежень просто приголомшили. У дитини важкий діагноз – «вроджена вада розвитку головного мозку лісенцефалія, синдром рухових порушень в нижніх кінцівках. Загроза по диплегії затримка статокінетичного розвитку», що потребує значних коштів для лікування.

Дворічна Ніна потребує вашої допомоги для того, щоб зробити свої перші самостійні кроки, фото-1
Дворічна Ніна потребує вашої допомоги для того, щоб зробити свої перші самостійні кроки, фото-2

Зараз дівчинка відвідує Центр відновлення «Кортекс», Центр реабілітації дітей з інвалідністю. Лікарі кажуть, що все буде добре, вона не безнадійна, але потрібно продовжувати лікування та реабілітацію.

Дворічна Ніна потребує вашої допомоги для того, щоб зробити свої перші самостійні кроки, фото-3

Бюджет мами дуже обмежений, бо вона виховує дитину сама. Але їй так хочеться бачити свою донечку здоровою! Важливою буде кожна гривня. Не будьте байдужими і допоможіть Ніночці зробити такі бажані самостійні кроки!

Кошти можна перерахувати на карту мами:

5375 4141 2838 2545 - Крестьянінова Світлана

Нагадаємо, також допомога небайдужих полтавців потрібна маленькій Лізі, у якої несподівано виявили пухлину та хлопчику, якого збило авто біля «Конкорду»

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #ліки #хвороба #боротьба #дитина #Полтава #реабілітація
Оголошення
live comments feed...