• Головна
  • Як можна контролювати паливо у сфері сільського господарства?
Новини компаній
11:00, 12 грудня 2021 р.

Як можна контролювати паливо у сфері сільського господарства?

Новини компаній

Чи відомо Вам, що кожного року компанії втрачають величезні кошти саме через те, що не ведуть контроль палива на авто- та спецтранспорті? Справа в тому, що втрати саме через недбальство, а інколи й через пряме порушення правил експлуатації техніки на підприємствах може досягати 30%, при чому, сільське господарство, у цьому питанні – не виключення. Ці цифри роблять обґрунтованим і абсолютно виправданим використання спеціальних систем, які дозволять контролювати ситуацію та використовувати пальне раціонально.

Компанія Фіксон як експерт у галузі використання та встановлення різноманітних систем контролю, може запропонувати Вам послуги кваліфікованих експертів. Звернутися за консультацією не важко, можна написати консультантам у чаті на сайті, або зателефонувати. Також на сторінці компанії Ви можете замовити зворотній дзвінок. Обирати найбільш підходящий метод та обирайте систему, яка покращить роботу Вашої фірми.

Як можна контролювати паливо у сфері сільського господарства?, фото-1

Де саме можна використовувати системи контролю і якими вони можуть бути?

Контроль палива у сільському господарстві може бути організований за рахунок встановлення контролю палива на автозаправці, в цистернах, де заправляються комбайни, а також безпосередньо у баках автотранспорту. Така система дозволить контролювати:

  • витрати палива;
  • час заправки техніки;
  • об’єми списання палива.

Однак, варто пам’ятати, що інколи техніку можуть заправляти не тільки на станціях, а й безпосередньо в полі. В такому разі слід використовувати саме датчики, встановленні у цистернах. Контролювати рівень палива в процесі виконання роботи можна за рахунок використання ультразвукових або інших типів датчиків, які встановлюються у бензобаках. Дані, які будуть збирати встановлені прилади, поступатимуть у командний пункт. Навіщо це треба?

Як можна контролювати паливо у сфері сільського господарства?, фото-2

На командний пункт окрім даних про рівень палива, може надходити інформація про місцезнаходження техніки, кількість простоїв, площі полів, які були оброблені, швидкість руху техніки та витрати палива у розрахунку на 1 га площі. Це дозволить аналізувати робочий процес, покращувати його, складати карти полів та визначати ефективність роботи техніки. А отже, власник зможе знизити витрати, покращити рівень дисципліни в компанії, отримає необхідну інформацію з приводу того, якої кількості техніки насправді достатньо для обробки його полів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...