• Головна
  • Максим Венгровський: «Полтава втрачає гроші без розвиненої туристичної інфраструктури»
Політичні новини
13:00, 27 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Максим Венгровський: «Полтава втрачає гроші без розвиненої туристичної інфраструктури»

Політичні новини
Максим Венгровський: «Полтава втрачає гроші без розвиненої туристичної інфраструктури»

Як проводити час з родиною чи друзями? Де щось культурне, чи туристичне? Що можна зробити?

Та багато чого. Розберімо один із варіантів. Я побував в різних містах України і бачив, як багато місцевих і туристів тягнуться до зоопарків чи екопарків. Як підприємцю, захотілося створити щось подібне, і вже маю що показати й про що розказати. Я почав переймати досвід, і вже кілька років створюю смій «магніт», який цікавить людей. 

Місцем тяжіння став екопарк в с. Тахтаулове. Спочатку це був сільський двір для міських дітей, тому і назву має - «Бабусин дворик». Буду відвертим, екопарк не приносить доходу, це - хобі. І це не про вольєри та клітки. Це вільне пересування тварин територією, і вільний доступ до них (звичайно, окрім хижаків). А ще це місце для порятунку тварин. В нашому екопарку живе лисичка зі зламаними лапками, яструби, що не можуть літати. 

Що зоопарк дає для міста? 

Туди хочуть діти, а значить і батьки. Це підтягує сферу харчування, готельну інфраструктуру, створення під’їздів громадського транспорту, прокладання доріг, залучення культурних подій. І довкола цього можна розкручувати масові заходи, фестивалі, ярмарки. Це можна включати в туристичні маршрути. 

Що місто втрачає без зоопарку?

Це молодь, яка не має куди піти і чим себе зайняти. У такій справі важливо, аби міська влада створювала умови для співпраці з бізнесом і підприємцями. Полтава має бути привабливою для життя й туризму. Чим більше туристів, тим більше грошей вони залишатимуть в готелях, кафе, музеях, і це повертатиметься полтавцям у вигляді послуг з міського бюджету.

Висновок.

У Полтаві не вистачає зон для відпочинку. Для нас важливо створювати місця, де можна проводити час з користю та розвитком. Готовий ділитися своїми знаннями й досвідом, бо зараз місто отримує копійки з туристичного податку! Як соціально відповідальний підприємець та депутат «Рідного міста», єдиної місцевої партії, працюю над тим, щоб у місто приїжджали туристи, а полтавці мали куди сходити вихідними, не долаючи сотні кілометрів в бік сусідніх областей.

Створюємо разом успішне й комфортне рідне місто разом! 

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Рідне місто #Екопарк #туризм #Венгровський Максим
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...