• Головна
  • Міська влада понад рік не може встановити сучасне рентгенологічне обладнання в дитячій міській лікарні
Політичні новини
17:00, 26 листопада 2021 р.

Міська влада понад рік не може встановити сучасне рентгенологічне обладнання в дитячій міській лікарні

Політичні новини
Міська влада понад рік не може встановити сучасне рентгенологічне обладнання в дитячій міській лікарні

Придбана за ініціативою представниці команди «Рідне місто» Вікторії Лози С-дуга з 2020 року досі стоїть у підсобному приміщенні медичного закладу.

Обладнання необхідне для проведення сучасних, ефективних операцій: воно дозволяє відразу в момент хірургічного втручання чітко бачити кістки та внутрішні органи. Лікарі без цього мобільного рентгену – буквально як без очей.

Однак міські чиновники так і не поворухнули пальцем, щоб техніка запрацювала. Першою передумовою функціонування С-дуги був ремонт операційного відділення. І хоча тендерні процедури завершилися ще в листопаді 2020 року, визначили підрядника-переможця, влада не виділила коштів, і підрядник відмовився виконувати ремонт.

Про загальну невідповідність приміщення сучасним вимогам годі й говорити. Це ж стосується й радянського обладнання.

Незважаючи на неодноразові звернення Вікторії Лози, коштів для ремонту операційного блоку, реанімації та приймального відділення міська влада так і не знайшла. Наразі є лише обіцянка передбачити фінансування на 2022 рік.

Тим часом дитячі хірурги змушені оперувати за старими методами, покладаючись тільки на свій досвід і професіоналізм. Але зрозуміло, застарілі умови роботи впливають на продуктивність і швидкість надання допомоги.

Зрозуміло всім, але не міській владі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #дитяча лікарня. обладнання #встановлення
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...