• Головна
  • Уролог із Полтави розповів правду про "шкоду" перерваного статевого акту, причини чоловічих проблем із потенцією та користь сексу під час простатиту
09:00, 28 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Уролог із Полтави розповів правду про "шкоду" перерваного статевого акту, причини чоловічих проблем із потенцією та користь сексу під час простатиту

Уролог із Полтави розповів правду про "шкоду" перерваного статевого акту, причини чоловічих проблем із потенцією та користь сексу під час простатиту

Раніше ми публікували інтерв’ю із полтавським урологом Олексієм Решетніковим. У ньому лікар із 18-річним стажем роботи розповідав про те, як часто чоловікам потрібно проходити обстеження у лікаря, які симптоми можуть свідчити про наявність урологічних проблем та профілактику простатиту.

Цього разу із лікарем ми спілкувалися на не менш важливу тему – причини еректильної дисфункції чоловіків та способи їй запобігти.

- Олексій Вікторович, розкажіть, які причини можуть викликати еректильну дисфункцію?

Уролог із Полтави розповів правду про "шкоду" перерваного статевого акту, причини чоловічих проблем із потенцією та користь сексу під час ..., фото-1

-Її причинами можуть бути шкідливі звички – паління, зловживання алкоголем. Як цьому запобігати? Відмовлятися від паління, однозначно. Алкоголь – обмежувати. Якщо вже хочеться щось випити, то келих червоного сухого вина. Тому що пиво, горілка – це отрута для простати. Звісно, проблеми не виникають від одноразового вживання алкоголю. Але при хронічному зловживанні це відбувається. Часто зараз молоді чоловіки страждають на пивний алкоголізм. Пиво, особливо, влітку, пють мало не кожного дні і взагалі не вважають його алкоголем. Натомість, пивний алкоголізм швидко затягує. Пиво містить фітоестрогени, жіночі гормони, які "душать" тестостерон. З часом це викликає серйозні «чоловічі» проблеми.

Також до еректильної дисфункції може призвести гіподинамія (малорухомий спосіб життя). Якщо раніше на проблеми із потенцією скаржились, переважно, чоловіки, старші за сорок років, то зараз цей діагноз «помолодшав». Через постійне сидіння за комп’ютером страждають менеджери, геймери, інші представники вже молодшого покоління.

Можуть зіткнутися із проблемою еректильної дисфункції пацієнти із цукровим діабетом. Їх найскладніше лікувати, тому що їм потрібно дотримуватися дієти, жорстко контролювати рівень цукру. Більшість, на жаль, цього не робить.Чоловіки приходять до нас із скаргами на потенцію, ми робимо аналізи і бачимо, що цукор значно підвищений. Вони дивуються, тому що за його рівнем просто не стежать.

-Наскільки часто чоловічі проблеми у ліжку викликані не фізичними, а психологічними причинами?

-Все залежить від першоджерела. Після звернення до нас пацієнта ми, передусім, робимо аналізи, виключаємо (або підтверджуємо) запалювальні процеси, проводимо УЗД-дослідження простати. Все ж таки у більшості випадків проблеми із потенцією викликані фізичними чинниками. А от порушення психогенного характеру виникають, найчастіше, вже як наслідок. Приміром, у чоловіка через простатит трапляються «збої» у сексуальному житті. Він через це починає нервувати, потім виникає, так званий, «синдром очікуваної невдачі». І він себе вже ніби програмує на те, що наступного разу у ліжку знову виникнуть проблеми. Також якщо при першому сексуальному контакті чоловік мав якісь проблеми – чи то через нервування, чи то через поведінку партнерки – на нього буде тиснути страх того, що це повториться. Як правило, це одиничні випадки і вони не мають хронічного характеру. І лише у ситуаціях, коли проблема має глибокі психологічні корені, ми радимо звернутися до профільного спеціаліста і пройти психокорекцію.

-Побутує думка, що використання чоловіком перерваного статевого акту, як засобу контрацепції, може із часом викликати у нього проблеми у сексуальному житті? Наскільки це відповідає дійсності?

-Шкода використання перерваного статевого акту не доведена. Це суперечливе питання, навколо якого багато дискутують, але сказати, що є прямий зв'язок між цим і виникненням «чоловічих» проблем – не можна.

-Наскільки часто викликає еректильну дисфункцію простатит? Вважають, що при цій хворобі чоловік має зменшувати кількість статевих контактів, або і взагалі утримуватися від них, це правда?

-Із тих чоловіків, які хворіють на простатит, близько 15 відсотків з часом стикаються із проблемами потенції. Щодо сексу, то займатися ним чоловікові із простатитом можна і, навіть, корисно. Адже під час статевого акту відбувається активний кровообіг і дренаж простати. Звісно, зважаючи на те, що це хвороба, яка викликається інфекцією, потрібно користуватися презервативом. І, звичайно, ми говоримо про секс із однією постійною партнеркою.

-Наостанок, яких порад слід дотримуватися чоловікам, аби уникнути згаданих вище проблем?

-Позбуватися шкідливих звичок, займатися спортом і двічі на рік ходити на планове обстеження до уролога. Не втомлююся повторювати, що будь-яку хворобу дешевше попередити, ніж лікувати. Чим раніше вдасться виявити проблему, тим швидше її вийде усунути. У нас, на превеликий жаль, чоловіки часто сидять до останнього, читають щось у Інтернеті, роблять те, «що кум порадив». А потім приходять на прийом, коли хвороба вже у запущеній стадії. Так робити не слід!

Щоб знову не відкладати візит до уролога, зателефонуйте та запишіться на прийом на зручний для вас час. Зробити це можна за номером телефону (050)585-01-45, а знаходиться "Урологічний центр лікаря Решетнікова" у Полтаві за адресою: вулиця Миколи Дмітрєва, 6д.

Уролог із Полтави розповів правду про "шкоду" перерваного статевого акту, причини чоловічих проблем із потенцією та користь сексу під час ..., фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #уролог #поради #простатит #лікування #профілактика #еректильна дисфункція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...