• Головна
  • «Добробут» закупить за бюджетні кошти овочів і фруктів із завищенням цін подекуди на 300 %
Партнерський спецпроект
17:00, 24 листопада
Надійне джерело

«Добробут» закупить за бюджетні кошти овочів і фруктів із завищенням цін подекуди на 300 %

Партнерський спецпроект
«Добробут» закупить за бюджетні кошти овочів і фруктів із завищенням цін подекуди на 300 %

Ми вже порівнювали ціни в шкільних їдальнях – і виявилося, що фірма-прокладка міської ради має значний навар на харчуванні дітей. І ось – ще один доказ.

«Добробут» закуповує оптом для шкіл мандарини по 74 грн. та пекінську капусту по 58 грн. за кілограм. Тобто, в першому випадку «накрутка» майже вдвічі, в другому – на 300%. Це легко перевірити, зайшовши до будь-якого магазину чи побувавши на ринках. Увага – з міського бюджету!

І хто ж постачальник? Все те ж ТОВ «Сефторг», яке фактично належить Володимиру Сергієнку, й тісно пов'язаний з керівництвом «Добробуту». Інший підрядник був лише так, «для вигляду».

Отже, як і до цього, міська влада, яка створила «Добробут», продовжує корупційні махінації. Готуємо офіційне звернення до Держспоживслужби.

Бюджетні кошти не повинні осідати в кишенях близьких до неї бізнесменів, а діти – не мають харчуватися за залишковим принципом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рідне місто #депутати #запити #бюджет
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...