• Головна
  • Опалення 109 мікрорайону в м. Полтава знову під загрозою
12:53, 24 листопада
Надійне джерело

Опалення 109 мікрорайону в м. Полтава знову під загрозою

Опалення 109 мікрорайону в м. Полтава знову під загрозою

« Фахівці АТ «Полтавагаз» готові максимально швидко виконати частину своєї роботи по підключенню котельні 109 мікрорайону до газової мережі. Разом з тим, неквапливість ТОВ «Полтаватепло» у цьому питанні викликає занепокоєння» - пишуть на офіційному сайті «Полтавагазу». У повідомлення також сказано:

- У вересні цього року «Полтаватепло» зверталися до «Полтавагазу» з приводу приєднання котельні 109 мікрорайону до газової мережі. Оператор ГРМ надав перелік документів та проконсультував в питанні виконання техумов на нове газове обладнання.

29 вересня «Полтаватепло» подало заяву про укладення договору на розподіл природного газу. Уточнимо: підписання договору – це завершальна стадія в процесі підготовки до пуску газу на об’єкт. Після його укладення споживач може підписати договір з газопостачальником, а Оператор ГРМ має подати енергоносій до котельні.

Але до цього, повідомляє «Полтавагаз» має бути виконано ряд техумов та надано відповідні документи. Їх «Полтавагаз» не отримав. Чи можна подавати газ на підприємство без розуміння того яке саме обладнання там стоїть, чи готове воно до повноцінної роботи, чи проведена перевірка його безпечності? Питання риторичні, адже пускати газ у таку «чорну діру» небезпечно та незаконно!

У відповідь на подану заяву АТ «Полтавагаз» 6 жовтня направило лист з роз’ясненнями про дії, що мають виконати «Полтаватепло» перед підписанням договору. Замовний лист «Полтаватепло» не прийняло. 9 листопада «Полтавагаз» знову отримало заяву на приєднання, на яку повторно була направлена відповідь 12 листопада.

Нагадаємо, нещодавно жителі 109 мікорайону перекривали дорогу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#109 мікрорайон #опалення #сесія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...