• Головна
  • Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки
Партнерський спецпроект
14:00, 11 листопада
Надійне джерело

Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки

Партнерський спецпроект
Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки

Транспорт стабільно шокує мешканців своїм жахливим станом. Тільки впродовж останнього тижня полтавці зафіксували відпадання коліс під часу руху на Маршала Бірюзова й Браїлках. А на великому кільці та в Супрунівці маршрутки просто не завелися. Пасажири змушені були їх штовхати.

Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки, фото-1

Чому це відбувається? Бо для приватних перевізників міська влада створила умови найбільшого сприяння: зручні маршрути, підряди в новоприєднаних селах, підвищена вартість проїзду. Але в цьому переліку чогось бракує.

Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки, фото-2

Чого саме? Оновлення й ремонту транспорту. На розбиті автобуси й маршрутки не звертають уваги ні конкурсні комісії, які віддають приватникам маршрути, ні транспортний відділ, який не контролює якість надання послуг.

У результаті чиновники й перевізники задоволені. А пасажири? Вони скаржаться та публікують у соцмережах фото й відео невпинного колесопаду. Але навіть найменшої, ну, просто так, для «пристойності», реакції міської влади немає.

Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки, фото-3

А от з купленим в 2018-2020 роках громадським транспортом зараз проблем немає. Ті автобуси й тролейбуси стабільно, без зривів курсують Полтавською ТГ, і пасажирам не потрібно перед чи після роботи штовхати транспорт.

Приватні перевізники гублять колеса й змушують пасажирів штовхати маршрутки, фото-4

Ми наполягаємо: щоб люди не потрапляли в аварії, основну частку перевезень у Полтаві повинен здійснювати комунальний транспорт. Коли це зрозуміє й міська влада, поїздки стануть комфортними й безпечними.

Ярослава Литвин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #перевізники #пасажири #транспорт #Полтава
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...