• Головна
  • Міська влада не може організувати прибирання полтавських кладовищ
Партнерський спецпроект
12:00, 8 листопада
Надійне джерело

Міська влада не може організувати прибирання полтавських кладовищ

Партнерський спецпроект
Міська влада не може організувати прибирання полтавських кладовищ

Команда «Рідного міста» отримує численні скарги полтавців на роботу КП «Спецкомбінат похоронно-ритуальних послуг». Люди обурюються благоустроєм кладовищ і зростанням вартості послуг, зокрема, й неправомірним.

Щоб вивчити ситуацію, депутати міської ради Тарас Бойко й Едуард Волков виїхали на Розсошенське кладовище. На дальніх ділянках лежать купи сміття (гілки, чагарники, бур'яни). Помітно, що його довго не вивозять. Окрім того, на 34-му секторі депутати виявили цілий полігон сміття.

Працівник, якого виділила адміністрація, зазначив, що не вистачає техніки для догляду за територіями. Втім, інспектор з благоустрою, ексдепутат Віталій Павлій, закріплений за кладовищами, був не в курсі, й навіть подякував нашим представникам за вказану проблему.

Депутати від «Рідного міста» готові приймати звернення від комунального підприємства, щоб воно отримувало техніку для оперативного прибирання території. Якщо цим не займаються чиновники, будемо їх спонукати до виконання своїх посадових обов’язків!

Окрім того, Тарас Бойко та Едуард Волков готують запити щодо фінансового стану Спецкомбінату, оплати послуг та наявній техніці, бо скільки її на підприємстві зараз – невідомо навіть самому керівництву.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рідне місто #депутати #запити #комунальники
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...