• Головна
  • Міська влада злякалася розгніваних полтавців і просто проігнорувала людей
Партнерський спецпроект
18:30, 4 листопада
Надійне джерело

Міська влада злякалася розгніваних полтавців і просто проігнорувала людей

Партнерський спецпроект
Міська влада злякалася розгніваних полтавців і просто проігнорувала людей

Мешканцібудинку на Героїв АТО, 83/23 сьогодні захищали свої інтереси, адже з порушеннями всіх норм хочуть звести нову багатоповерхівку впритул до двох інших 9-поверхових будинків.

4 листопада відбулося засідання міськвиконкому, на якому мали видати дозвіл на перекриття руху, фактично – на початок будівництва. Перед засіданням представники «Рідного міста» разом з мешканцями будинку прийшли до міської ради. Вимагали, щоб міський голова і його перший заступник вийшли й пояснили свої беззаконні дії. Однак цю вимогу чиновники проігнорували.

Коли розгнівані їхньою байдужістю люди потрапили до зали засідань, то побачили, що членам міськвиконкому роздали два різні варіанти порядку денного. В одному питання про скандальне будівництво було, в іншому – ні. Залишає здогадуватися чому чиновники вдалися до таких маніпуляцій.

Члени міськвиконкому проголосували за останній варіант. Жодних пояснень полтавці так і не отримали. Люди бояться, аби питання не «протягнули» таємно, заднім числом.

Депутати і громада налаштовані шукати справедливості в суді.

Ярослава Литвиненко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #виконком #голосування #Рідне місто #забудова #громада
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...