• Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"
21:25, 1 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

1-го листопада у рамках 13-го туру чемпіонату України із футболу полтавська «Ворскла» вдома приймає одеський «Чорноморець». Головна втрата господарів перед цим матчем – дискваліфікація лідера команди Олів’є Тілля, який отримав дві «жовтих» картки у грі із донецьким «Шахтарем». Також у запасі залишається капітан "ворсклян" Володимир Чеснаков, який щойно відновився після коронавірусу. У якості капітана "Ворсклу" на гру виводить Руслан Степанюк. Перед початком гри футболісти та уболівальники вшановують пам'ять президента "Ворскли" Олега Бабаєва. Гравці полтавської команди на його честь виходять у футболках із портретом Бабаєва.

Полтавським футболістам конче необхідно вигравати, адже і «Зоря», і «Дніпро» вже перемогли у своїх поєдинках і обійшлися «ворсклян» у турнірній таблиці. Щоб знову повернутися на третє місце, «Ворсклі» потрібна лише перемога.

Втім, у першому таймі відзначитися у воротах гостей не вдається. Хоча чудові нагоди мають Рангел (двічі ударом головою не влучив у ворота) та Степанюк (двічі після його ударів м’яч влучає у стійку).

У другому таймі "Ворскла" продовжила тиск на ворота суперників, проте до реальних моментів довгий час справа не доходила. В кінці гри двічі по воротах суперника пробивав Тамм, ще одну нагоду змарнував Степанюк, але розпечатати ворота гостей так і не вдалося - 0:0. І "Ворскла" тепер поділяє із "Дніпром" четверте та п'яте місце у турнірній таблиці.