• Головна
  • Цілий місяць із усіх видів ЗМІ міські чиновники брехатимуть про свої «досягнення»
Політичні новини
19:15, 28 жовтня
Надійне джерело

Цілий місяць із усіх видів ЗМІ міські чиновники брехатимуть про свої «досягнення»

Політичні новини
Цілий місяць із усіх видів ЗМІ міські чиновники брехатимуть про свої «досягнення»

Тільки під кінець року виконавчий комітет Полтавської міської ради оголосив тендер на висвітлення власної діяльності. Півмільйона гривень мають освоїти буквально за місяць.

Це лише частина коштів (https://www.dzo.com.ua/tenders/13068486 ). Структурні підрозділи міськвиконкому мали для висвітлення свої. Чи помітили ви користь від їх витрачання протягом року? Ми теж ні.

А тепер настав час і півмільйона. Щоб його освоїти, за місяць потрібно виготовити 60 відеороликів, використати 50 тисяч секунд радіо- і 800 хвилин телеефіру, 4500 кв. см. газетної площі.

На початку року депутати від «Рідного міста» запитували керівницю прес-служби міської ради, що саме висвітлюватиметься і хто це робитиме. Відповіді не почули.

І от зараз, буквально за місяць до кінця року настала повна ясність. Принаймні, щодо другого питання. Умови тендеру визначають, що виконувати роботу повинне одне підприємство, яке має і газету, і телебачення, і радіо. І очевидно, міська влада, прописуючи умови, вже знає, як воно називається.

Чи не краще ці півмільйона було спрямувати на освітлення кількох пішохідних переходів, щоб дітей у темряві не збили машини? Ми – за!

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Рідне місто #міська рада #висвітлення
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...