• Головна
  • Зупинка на Богдана Хмельницького повинна бути оновлена
Політичні новини
19:00, 26 жовтня
Надійне джерело

Зупинка на Богдана Хмельницького повинна бути оновлена

Політичні новини
Зупинка на Богдана Хмельницького повинна бути оновлена

Стан полтавських зупинок залишає бажати кращого. Розпочата командою «Рідне місто» системна робота з їх оновлення на певний час була загальмована міською владою. Зараз вона потроху зрушила з місця, але бажаних обертів не набрала.

Як результат, частина полтавських зупинок встигла зруйнуватися. Одна з них – на Богдана Хмельницького. Зламані лавки й відсутність урн для сміття створюють дискомфорт для мешканців.

Місцева громадська активістка Марина Сергєєва звернулася з цього приводу до представниці команди «Рідне місто», депутатки Подільської районної ради Ганни Трубчініної. Вона не залишила міську владу в спокої, доки чиновники не пообіцяли навести на зупинці порядок. Наразі вже прибрано сміття, яке розліталося за вітром.

Звичайно, наприкінці року цілком оновити зупинку не вдасться. Це вже справа року 2022-го. Головне, що зупинку включено до переліку робіт.

Небайдужі мешканці та єдина місцева команда «Рідне місто» спільними зусиллями роблять Полтаву зручнішою для людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рідне місто #Полтава #зупинка #Богдана Хмельницького #ремонт #управління #міська рада
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...