Новини компаній
15:00, 27 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Кращі українські дизайнери

Новини компаній
Кращі українські дизайнери

Кращі українські дизайнери — Роман Москаленко, власник однієї з найбільш стильних та неординарних дизайн студій в Україні, відмінною рисою якої є робота з інтер’єрами в різних стилях.

Якщо сучасні класичні інтер’єри що розроблені за участі Романа та його персоналу викликають захват, але далеко не завжди очікуваність, то із сучасними стилями ще цікавіше.

Його робота в сучасних стилях на перший погляд може виглядати дещо незрозуміла, але незважаючи на це, такі інтер’єри завжди сприймаються дуже стильно. Фахівці студії використовують у своїх проектах абстрактні форми та елементи реалізму, симбіоз контрасту і вишуканості. Такі роботи часто несуть в собі певне посилання, про яке можуть здогадатися далеко не всі, та одночасно не забуваючи про найголовніше – про людину, для якої створюється інтер’єр.

Тому треба ставити перед собою питання: «А чи буде мені комфортно жити в домі, де на стіні буде пляма, замість картини, тому що мені сказали, що це арт-об’єкт?» Якщо комфортно і це дійсно Ваше, то так, живіть! Але якщо Ви розумієте, що це нав’язане Вам думкою “експертів” і модою віяння, то не потрібно зраджувати собі.

Якщо той чи інший дизайнер справді кращий, то він шукає, створює та підлаштовує стиль під замовника, а не замовника під стиль. І в даному випадку Роман Москаленко являється одним з найкращих дизайнерів в Україні. Він створює інтер’єри та різні твори сучасного мистецтва що відносяться як до суміжних, так і до абсолютно різних стильових напрямків.

Кращі українські дизайнери

Кращі українські дизайнери

Сучасний дизайн в Україні

Сучасний дизайн – це завжди певна дивакуватість і тільки якість поєднання та художній професіоналізм відрізняє штучний псевдопіар від якісного дизайну. В Україні є дизайнери, для яких першочерговим є потреби замовника, вони вловлюють його потреби, хочуть зробити його житло комфортним. Також є дизайнери які постійно позаду і постійно наздоганяють якісь надумані псевдотренди. Вони завжди залежать від того хто ці тренди піарить, старанно показуючи свою прихильність і демонстративно видаючи чужі результати як свої.

Наразі, розвинуту та освідчену людину, вже не здивуєш арт-об’єктами в стилі чорного квадрата Малевича. Так, це було, але нинішній сучасний дизайн від справжніх майстрів, вже давно вийшов за такі вузькі рамки примітивізму.

Прикладом сучасного дизайнера, який створює витвори мистецтва є Роман Москаленко. Його роботи – це проекти та декор, який суттєво відрізняється від того що можна побачити для загального споживання і саме такі інтер’єри і такий декор можна віднести до сучасного дизайну в Україні.

Сучасні елітні інтер’єри

Розкриваючи тему сучасних елітних інтер’єрів, кожен дизайн проєкт який створює Роман має всій особистий образ та характер. Його дизайн – це про вишуканість в деталях незалежно від стилю, він не звик зробити щось абияк і сказати, що це мистецтво, яке зрозуміє лише обраний. Для нього кожна людина – обрана і заслуговує на те, щоб втілити саме її мрії в реальність.

Для того, щоб створити елітний інтер’єр потрібно в рази більше знань та в рази більше зусиль, ніж для того, щоб пофарбувати стіни в один колір, поставити диван і світильник та подати це як головний тренд нашого часу.

Професіоналізм, якість та ексклюзивність — це ті основні складові завдяки яким і створюються сучасні елітні інтер’єри. Саме такі інтер’єри спочатку розробляють, а пізніше і втілюють в життя фахівці студії Роман Москаленка.

Замовити унікальний та якісний дизайн в бажаному для Вас стилі, можна на сайті студії, розділ – дизайн інтер’єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру Полтава #дизайн-студія Полтава #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири Полтава

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Vasya89
6 листопада 2021 р., 14:31
Кухня супер!!!
Оголошення
live comments feed...