• Головна
  • Вакцинація під час вагітності не має негативного впливу на плід чи на майбутню матір
13:00, 24 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Вакцинація під час вагітності не має негативного впливу на плід чи на майбутню матір

Вакцинація під час вагітності не має негативного впливу на плід чи на майбутню матір

Вагітні жінки мають вищий ризик ускладнень від COVID-19 у порівнянні з невагітними. Вони частіше потрапляють до реанімації та під апарат штучної вентиляції легень.

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань в США (CDC), вагітні жінки із симптоматичним перебігом COVID-19 мають на 70% вищий ризик померти внаслідок цієї хвороби.

Ковід під час вагітності також пов’язаний із підвищеною ймовірністю передчасних пологів (народження дитини раніше 37-го тижня) і госпіталізації новонародженого у палату інтенсивної терапії.

Вакцинація під час вагітності на будь-якому терміні не має негативного впливу на плід чи на майбутню матір та не несе ризику зараження, адже жодна з вакцин не містить живий вірус. Користь вакцинації як для вагітної, так і для дитини набагато більша, ніж будь-які потенційні ризики.

Вакцинація захищає від важкого перебігу COVID-19. При виборі вакцин для щеплення вагітних, варто надавати перевагу вакцинам на платформі мРНК – в Україні це Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Мільйони майбутніх матерів у всьому світі щеплені від ковіду вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech без жодних негативних наслідків для них або дитини. Здорова мама – найважливіше для здорової дитини.

Більше інформації про вакцинацію від COVID-19 під час вагітності від Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (CDC): https://bit.ly/3auWdpi.

За матеріалами Полтавської ОДА

Читайте також: Більше 1000 хворих та 19 смертей за добу: коронавірус на Полтавщині

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вагітність #вакцина #коронавірус #covid-19 #щеплення #Полтавщина #дитина #мати
Останні новини
Оголошення
live comments feed...