• Головна
  • До 8 листопада всі освітяни Полтавщини мають щепитися проти коронавірусу
14:30, 20 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

До 8 листопада всі освітяни Полтавщини мають щепитися проти коронавірусу

До 8 листопада всі освітяни Полтавщини мають щепитися проти коронавірусу

До 8 листопада 100% освітян Полтавської області мають отримати щеплення проти COVID-19. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Таке рішення ухвалили відповідно до наказу МОЗ України № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», який вступає в дію вже 8 листопада.

Згідно з ним вакцинувати мають 100 відсотків співробітників закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Виключенням стануть тільки ті педагоги, котрі мають абсолютні протипоказання до проведення профілактичних щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого відповідним наказом Міністерства охорони здоров’я України.

Наразі в області доступні три вакцини: AstraZeneca (європейського виробництва); CoronaVac (китайського виробництва); Moderna (має бути в кінці місяця).

Також на Полтавщині функціонує 69 мобільних бригад, 13 центрів масової вакцинації та 112 пунктів щеплень.

На даний час майже усі заклади освіти Полтавщини мають 80 відсотків вакцинованих працівників.

Читайте також: Полтавська область одна із лідерів вакцинації серед освітян

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вчителі #освіта #вакцинація #щеплення #коронавірус #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...