• Головна
  • Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей
10:08, 6 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей

У Полтаві відзначили непересічну подію – сторіччя від дня заснування Полтавського державного медичного університету. З цієї нагоди у Полтавському академічному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулося Урочисте засідання Вченої ради.

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-1

Історія ПДМУ - це справжня скарбниця мудрості і освіченості тисяч спеціалістів. Саме тому ПДМУ на найвищому рівні визнано як заклад із потужною науковою базою, що має вагомі досягнення в галузі вищої освіти та зберігає свої традиції. З нагоди ювілею до Полтави приїхали почесні гості: колеги з усієї України і Ближнього та Далекого Зарубіжжя, колишні випускники закладу.

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-2

Урочисте засідання Вченої ради відкрив ректор Полтавського державного медичного університету, професор Вячеслав Ждан.

«Дата, яку ми нині відзначаємо на державному рівні, - це значуща віха забезпечення і розвитку системи охорони здоров`я не тільки у житті нашого рідного Полтавського краю, а і в цілому медичної галузі України» - сказав В’ячеслав Ждан.

У залі театру панувала піднесена атмосфера - провідним науковцям ПДМУ вручали грамоти та нагороди. Подяку від Кабінету Міністрів України для Полтавського державного медичного університету отримав ректор ПДМУ, професор Вячеслав Ждан.

Почесні грамоти Полтавської ОДА, Полтавської облради та Полтавської міської ради вручали їхні очільники – Олег Синєгубов, Олександр Біленький та Олександр Мамай.

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-3

У програмі урочистостей відбулося яскраве театралізоване дійство: присутні могли полистати сторінки історії університету.

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-4
Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-5
Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-6

Також до ювілею підготували кілька презентацій.

Зокрема, побачило світ документально-публіцистичне видання «Історія нескінченна: 100 років Українській медичній стоматологічній академії».

« Це розповідь про безперервний зв’язок і досягнення багатьох поколінь педагогів, учених і лікарів, вірних своєму високому обов’язку й покликанню, які стояли й продовжують стояти на сторожі охорони здоров’я, підносять українську медицину й вищу медичну освіту на рівень міжнародних стандартів ХХІ століття, навчають і виховують нові покоління лікарів, розширюють горизонти наукових відкриттів, повертають людям здоров’я й життя» - розповіли автори видання.

Полтавський державний медичний університет відзначив 100 річний ювілей, фото-7

Крім того, відбулась урочиста церемонія спецпогашення поштової марки з нагоди ювілею закладу вищої освіти. Її під оплески гостей, викладачів і студентів університету та журналістів здійснив проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Валерій Похилько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПДМУ #ювілей #урочистості
Останні новини
Оголошення
live comments feed...