• Головна
  • Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях
13:31, 13 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях

Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях

Отже, пандемія коронавірусної інфекції знову набирає обертів. За інформацією Департаменту охорони здоров'я Полтавської міської ради станом на 13 жовтня у Полтаві зафіксовано 260 нових підтверджених випадки COVID-19. З початку карантину підтверджено 31797 випадки та 29337 полтавців успішно одужали. За останню добу одужали 205 осіб. За час епідемії 575 людей померли. За минулу  добу – 5.

Що б дізнатися про ситуацію у Полтавських лікарнях, ми зв’язалися з директорами закладів.

Так, на сьогодні у КП «Полтавська обласна інфекційна лікарня» перебуває на лікуванні 112 пацієнтів розповіла нам головний лікар Наталія Свириденко:

фото Полтавської ОДА

фото Полтавської ОДА

Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях, фото-2

- Загалом, лікарня розрахована на 150 ліжок. 112 пацієнтів сьогодні у нас лікуються з підтвердженим діагнозом COVID-19. Якщо раніше, під час сплесків захворюваності йшла мова, що переважна кількість – це люди старшого віку, то нині великий відсоток – молодь. У реанімації заходиться шестеро пацієнтів. Зауважу, що персонал у повному обсязі забезпечили засобами захисту,медикаментами , обладнанням та киснем теж забезпечені стовідсотково. Люди прибувають до нас з різних куточків області – каже Наталія Свириденко.

КП «3-а міська клінічна лікарня ПМР»приймає хворих на коронавірус від початку пандемії. Загалом, заклад розрахований на 170 ліжок.

Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях, фото-3
Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях, фото-4

З підтвердженим COVID-19 тут нині – 97 пацієнтів, говорить директор Анатолій Рудич:

Захворюваність на COVІD-19 зростає. Яка ситуація у Полтавських лікарнях, фото-5

- До нас потрапляють і люди старшого віку і молодь. Загалом у реанімації знаходиться 9 пацієнтів, серед яких є жінка 26 років. Але наголошу – всі вони не були вакциновані і не хворіли раніше на COVID-19. Людей, які хворіють на коронавірус і були вакциновані у нас таких зареєстровано всього кілька випадків. І ці люди мали серйозні супутні патології – серцево – судинні хвороби та цукровий діабет. Тому їх направили на лікування у стаціонар. Однак, перебіг коронавірусу у них легший, і в реанімацію вони не потрапляють. Тому звертаюся до полтавців – вакцинуйтеся, це єдиний спосіб профілактики.

Також Анатолій Рудич інформує: усим необхідним медики забезпечені повністю:

- У нас все є. І засоби захисту для лікарів, і кисень, і ліки різноманітні в тому числі антибіотики і антикоагулянти. Про все подбали заздалегідь, тому готові приймати хворих.

Крім того, пацієнтів з COVID-19 з 9 жовтня приймає і КП «Центральна районна лікарня». Там поєднали два відділення – хірургічне та гінекологічне і розгорнули 45 ліжок. Два місця – у реанімаційному відділенні. За словами директора Олега Мехедька, у лікарні є можливості розгорнути і ще певну кількість ліжок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...