• Головна
  • Бердянськ: на узбережжі Азовського моря з'явилася нова мережа туристичних веб-камер
18:35, 8 жовтня 2021 р.

Бердянськ: на узбережжі Азовського моря з'явилася нова мережа туристичних веб-камер

Популярний курорт Бердянськ, розташований на узбережжі Азовського моря і Бердянської затоки, поповнився відразу дев'ятьма онлайн веб-камерами, які охопили різні райони міста і чимало історичних пам'яток. Встановлення нових камер ініційоване приватними компаніями, передає УНН.

В рамках ініціативи були встановлені нові точки онлайн-трансляції за допомогою веб-камер, спрямовані на курортні визначні пам’ятки, відомі фотозони і пляжі популярних готелів.

Так, редакцією «Кирилівка.Укр» за технічної підтримки інтернет-провайдера ONet була розгорнута нова мережа з 9 онлайн веб-камер для туристичного медіа-проєкту «Бердянськ».

Об'єктив однієї з нових камер спрямований в бік альтанки «Бердянськ», яка являє собою білу ротонду з золотим куполом, розташовану на набережній, і концертну сцену, на якій проходить більшість міських урочистостей та культурно-розважальних заходів. Тут також можна побачити пірс біля набережної, біля якого швартуються прогулянкові човни, і частину сходів, які ведуть від ротонди до центрального пляжу.

На АЗМОЛі встановлені дві камери - статична і поворотна. Перша передає панорамний вид на Верхній маяк, а також мікрорайони АЗМОЛ та Лиски на тлі Бердянської затоки з однією з найвищих точок в місті. Друга - транслює вид на місто з 25 різних точок. Зокрема, в кадр потрапляє Бердянський морський порт, інсталяція «Я АЗМОЛ», колесо огляду, вітряки Ботієвської ВЕС і акваторія затоки крупним планом.

Також в рамках ініціативи встановлені нові камери на будівлі міського РАГСу Бердянська з панорамним видом на місто, на території готелю «Вілла Літо» з видом на острів Дзендзик, що є частиною заповідної зони, а також на пляжах готелів «Лоцман», «Саммер Хотел», «Амальтея» і «Аркада».

Всього на даний момент мережа веб-камер Бердянська включає 18 точок трансляції, які доступні на сайті berd.ua, з них 9 нових.

На думку туристичних експертів, діджиталізація має велике значення як для розвитку курортної зони Бердянська, так і для популяризації всіх азовських рекреацій в цілому:

«Сьогодні, у зв'язку з ситуацією з медузами , особливо важливо підтримати курорти Азовського моря і показати їх привабливість, незважаючи на тимчасові природні форс-мажори. В цьому плані візуальні методи презентації були і залишаються найбільш ефективними. За допомогою веб-камер ми можемо показати, наскільки красиве і цікаве Приазов'я в рамках України, причому не тільки влітку, а й цілий рік. Важливо, щоб люди не піддавалися паніці, яка часто спровокована і перебільшена деякими ЗМІ, а могли в будь-який зручний час своїми очима побачити, що відбувається на узбережжі», - коментує новинку Денис Катюха, власник бази відпочинку «Адмірал», розташованої на узбережжі Азовського моря.

Таким чином, високоякісні онлайн-трансляції, організовані медіа-ентузіастами роблять курорти Азовського моря більш відкритими для туристів і здатними протистояти інформаційним атакам з боку як недобросовісних ЗМІ, так і блогерів, які спеціалізуються на хайпі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...