• Головна
  • Міська влада відрізала від цивілізації мешканців приєднаних до Полтави сіл
Партнерський спецпроект
17:30, 6 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Міська влада відрізала від цивілізації мешканців приєднаних до Полтави сіл

Партнерський спецпроект
Міська влада відрізала від цивілізації мешканців приєднаних до Полтави сіл

Яскравий приклад – аварійна дорога до села Бугаївка Пальчиківського старостинського округу. В складі профільної депутатської комісії її стан обстежили представники єдиної місцевої партії «Рідне місто» Едуард Волков і Тарас Бойко.

У той час, коли за 4,4 мільйона з міського бюджету відремонтовано вулицю Світанкову, де живе Олександр Мамай, Бугаївка й Пальчиківка - відрізані від Полтави. Чиновники постійно ігнорують звернення тамтешніх мешканців.

Вщент розбитою дорогою вже відмовився їздити перевізник. Людям доводиться виходити аж на трасу, аби хоч на чомусь доїхати на роботу, в лікарню і назад.

У разі потреби до хворого не доїде навіть швидка. Через безгосподарність і байдужість міської влади мешканці щодня ризикують життям і здоров’ям.

Міська влада відрізала від цивілізації мешканців приєднаних до Полтави сіл, фото-1

Едуард Волков і Тарас Бойко звернулися до керівництва управління ЖКГ з вимогою: навести порядок на дорозі. Насамперед розв’язати питання з перевезенням. Запропонували навіть реалістичний вихід - передати на баланс «Полтаваелектроавтотрансу» 8 автобусів, забраних міською владою в сільських шкіл і пустити їх на маршрути в старостати. Вони все одно стоять мертвим вантажем у Полтаві!

Чи відреагують чиновники, невідомо. Тим часом мешканці Пальчиківського округу продовжують ходити до Полтави пішки.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #дорога #ремонт #мешканці #округ
Оголошення
live comments feed...