• Головна
  • Коли очікувати нові пожежі в полтавських школах?
Політичні новини
15:00, 5 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Коли очікувати нові пожежі в полтавських школах?

Політичні новини
Коли очікувати нові пожежі в полтавських школах?

29 вересня сталася пожежа в НВК №16. Причина – коротке замикання в службовому приміщенні. На щастя, ні діти, ні вчителі не постраждали. Від інших загорянь ніхто не застрахований, гарантій не має жоден навчальний заклад Полтави.

Пожежа в школі №16

Пожежа в школі №16

Пожежа в школі №16

Перед початком навчального року представники команди «Рідне місто» Вікторія Лоза й Едуард Волков виявили безліч порушень у діяльності створеної міською владою фірми-прокладки «Добробут Полтавської громади»(https://www.facebook.com/ridne.misto.poltava/posts/1759516150924362 ). Одне з найголовніших – повне ігнорування правил пожежної безпеки (https://www.facebook.com/ridne.misto.poltava/posts/1763085583900752 ). «Добробут» думав зовсім не про дітей, а про набагато важливіше – власну наживу.

 Вікторія Лоза та Едуард Волков

 Старі електромережі

Обладнання монтували в авральному режимі, тому порушили всі норми безпеки. Його «вішали» на старі електромережі, не перевіривши, чи вони його витримають. До того ж, у харчоблоках не встановили окремих розподільчих електролічильників, тобто, за всі помилки «Добробуту» мали платити директори шкіл.

Саме це й зафіксували Вікторія Лоза та Едуард Волков. Вони публічно попередили полтавців про загрозу для їхніх дітей. Про це ж написав у Facebook (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=6071588922913326&id=100001868341472) фахівець з електромереж, теж член «Рідного міста» Роман Кикоть.

Відразу після побаченого представники «Рідного міста» ініціювали засідання профільної депутатської комісії. Але міський голова Олександр Мамай і його підлеглі проігнорували кричущу ситуацію в школах. Члени нашої команди також відправили депутатські звернення до управління ДСНС у Полтавській області. Відповідь була така: для позапланових перевірок шкіл немає підстав. А в двадцятих числах вересня у НВК №16 при запуску обладнання, почалися стрибки напруги, і за лічені дні виникла пожежа поряд із харчоблоком.

 Депутатське звернення до ДСНС Полтавщини

Відповідь ГУ ДСНС у Полтавській області на депутатське звернення

 Відповідь ГУ ДСНС у Полтавській області на депутатське звернення

Попередження представників «Рідного міста» міська влада не почула. Пожежа не змінила її ставлення до життя школярів. У освітніх закладах Полтави й далі панує небезпека.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #школи #навчання #пожежа #перевірка #Рідне місто #ДСНС
Оголошення
live comments feed...