• Головна
  • Тарас Бойко: «Міська влада руйнує КАТП-1628 кричущою безгосподарністю»
Партнерський спецпроект
16:00, 30 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Тарас Бойко: «Міська влада руйнує КАТП-1628 кричущою безгосподарністю»

Партнерський спецпроект
Тарас Бойко: «Міська влада руйнує КАТП-1628 кричущою безгосподарністю»

Разом з Едуардом Волковим та Віталієм Худолієм відвідав комунальне підприємство, яке очолював ще рік тому. Враження неоднозначні – радий був бачити працівників, але те, що там зробили нові керівники, викликає лише обурення.

На фото Тарас Бойко – депутат Полтавської міської Ради, екскерівник КАТП-1628

Насамперед упали в око майже 500 баків, які ми закуповували для роздільного сміття. Зараз вони розкидані по всій території КАТП, замість того, щоб стояти по місту, де їх не вистачає. Безгосподарність у чистому, без домішок, вигляді.

Тарас Бойко: «Міська влада руйнує КАТП-1628 кричущою безгосподарністю», фото-1

Договори на вивезення сміття по селах укладаються важко, адже досі міська влада не визначила норми споживання й не затвердила тарифи. Зрозуміло, що люди не поспішають підписувати порожній папірець. У результаті, немаленька Супрунівка не платить із квітня, а сміття вивозить КАТП-1628, і недоотримує кошти. А потім борги закривають із міського бюджету й говорять, що підприємство збиткове!

На території КАТП будують котельню, щоб опалювати всі адміністративні й підсобні приміщення газом. Попередньо це коштуватиме 250 тисяч бюджетних коштів на місяць. Ми ж опалювали дровами, які «Декоративні культури» й підрядна організація заготовляла. Ще були дрова, які збирали власними силами на сміттєзвалищі. Яка рентабельність переходити на газ? Ніякої.

Тарас Бойко: «Міська влада руйнує КАТП-1628 кричущою безгосподарністю», фото-2

Побачили ми й шість автобусів, забраних у сільських шкіл. Уже 5 місяців вони стоять на території КАТП на так званому відповідальному зберіганні. За «стоянку» управління освіти має платити, але насправді цього не робить. Частина транспорту новіша, частина старіша, але всі машини доглянуті й на ходу. Нагадаю, що ще 2 автобуси перебувають на зберіганні в «Полтаваелектроавтотрансі». Зате тепер сільських школярів перевозить монополіст Лупаєнко й кладе собі гроші в кишеню.

Тарас Бойко: «Міська влада руйнує КАТП-1628 кричущою безгосподарністю», фото-3

Ну, й головне. КАТП-1628 рік тому саме себе цілком забезпечувало. Зараз у КП фінансові проблеми. Це говорить абсолютно все про рівень господарювання міської влади. Щоб мати повну інформацію про фінансову ситуацію на ще недавно успішному, а зараз майже лежачому підприємстві, готую депутатське звернення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #вивіз #інспекція #баки #плата #автобуси #КАТП #Декоративні культури
Оголошення
live comments feed...