• Головна
  • У Полтаві вручили сертифікати учасникам навчальних тренінгів «Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій: перспективи діяльності та інноваційний розвиток»
14:00, 25 вересня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві вручили сертифікати учасникам навчальних тренінгів «Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій: перспективи діяльності та інноваційний розвиток»

У Полтаві вручили сертифікати учасникам навчальних тренінгів  «Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій: перспективи ...

25 вересня відбулось урочисте завершення Програми циклу навчальних тренінгів «Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій: перспективи діяльності та інноваційний розвиток». Програма є переможцем конкурсу «Бюджет участі 2020 року» та реалізовувалась за підтримки Інституту розвитку міста Полтава.

Всі учасники отримали сертифікати про проходження курсу навчання з рук першого заступника Полтавського міського голови – Валерія Пархоменка.

Валерій Олексійович зауважив на важливості та користі подібних заходів, які покликані на розвиток та допомогу не лише діючим підприємцям, а й молоді, яка, наразі, визначається з планами на майбутнє. За час реалізації проєкту було порушено ряд важливих тем – від огляду трендів соціального підприємництва в сфері обслуговування та харчових технологій, бізнес планування, юридичного супроводу до технологічних тонкощів соціального харчового виробництва.

 Слова вдячності пролунали і в адресу авторки Програми – Делії Оксани, яка була не лише ініціаторкою, а й головною натхненницею, кураторкою та координаторкою всього проєкту.

Також до присутніх звернулася директорка "Інституту розвитку міста" Тетяна Татаріна. Вона зазначила, що представники комунальної організації завжди готові підтримати будь-які активні ініціативи та побажала усім учасникам вдалих стартапів.

В цілому, Програмою було передбачено та проведено 10 одноденних тренінгів, авторами яких виступили спеціалісти різних сфер діяльності, пов’язаної з функціонуванням підприємств сфери харчування та обслуговування.Метою проєкту було визначено підтримку та розвиток соціального підприємництва сфери обслуговування, надання нових знань та навичок представникам цієї сфери діяльності, стимулювання їх до росту і розвитку, вдосконалення сильних сторін та набуття компетенцій змінюватись на «вимогу часу». За словами авторів та організаторів проєкту, менторська підтримка, від фахівців та тренерів, буде надана всім учасникам Програми, які цього потребуватимуть.

Завдяки можливостям, які надані Програмі, як переможцю конкурсу «Бюджет участі», всі бажаючі приймали участь у заходах безкоштовно.

Сподіваємося, що подібні заходи будуть проходити частіше, адже вони роблять вагомий внесок у розвиток підприємництва, покращення сервісу та розвитку економіки, в цілому, для нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Інститут розвитку міста #навчання #кооперативний коледж
Оголошення
live comments feed...