• Головна
  • У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок
11:30, 27 вересня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок

У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок

Підприємство ТОВ «Ворскла – Мода» запрошує всіх охочих на навчання. Нову професію можна буде опанувати швидко і безкоштовно.

Як розповіла заступниця директора з персоналу Людмила Іващенко, проєкт започатковують для того, щоб розширити штат підприємства та збільшити кількість замовлень.

У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-1
У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-2
У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-3

Навчання триватиме 3 місяці і буде безкоштовним. Заняття проходитимуть в окремому приміщенні на підприємстві. Графік занять сформують залежно від кількості бажаючих. Навчатимуть – на новому обладнанні, зокрема на швейних лініях, оснащених обладнанням Praff, Strobel, ZOJE, а також на спецобладнанні для імітації ручного стібка, трикотажних машинах тощо. Окрім цього, учні отримають сертифікат. Натомість, від них необхідно тільки бажання та наполегливість. Після завершення навчання на учнів чекає працевлаштування.

Перша навчальна група розпочинає свою роботу вже 4 жовтня.

ТОВ «Ворскла – Мода» – це високоефективне швейне виробництво з сучасними технологіями, високоефективним обладнанням. Підприємство більш як 25 років працює із замовниками з Німеччини, Франції, Італії, Бельгії. Потужність виробництва – 40 тис. виробів на місяць. Всього на виробництві працюють 500 співробітників, як у Полтаві, так і в області.

У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-4
У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-5
У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-6

Підприємство відновлює свою роботу після карантину, тому питання кадрів наразі дуже актуальне. Замовлень дуже багато, але працівників не вистачає:

«Ми співпрацюємо з професійно-технічними навчальними закладами, і якщо раніше після завершення навчання приходило 40-50 молодих спеціалістів, то зараз – 10-15. Останнім часом популярність робітничих професій була втрачена, тому ми створюємо свій навчальний клас», - розповіла Людмила Іващенко.

У Полтаві запрошують на безкоштовне навчання на швачок , фото-7

Якщо ви хочете здобути навички кравчині та освоїти швейне обладнання? Навчитися методів обробки та пошиття виробів без зайвої «води»? Отримувати чіткі знання та інформацію по суті? Бути працевлаштованим на одному з прогресивних підприємств легкої промисловості? Тоді телефонуйте за номером: +380(50)424-70-08 або приходьте за адресою Соборності, 72.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #Ворскла-Мода #виробництво #швачка #підприємство #робота #професія
Оголошення
live comments feed...