• Головна
  • Кредобанк представив пропозицію пакету банківських послуг з винятковими можливостями під назвою «Правильна картка».
Новини компаній
11:00, 24 вересня 2021 р.

Кредобанк представив пропозицію пакету банківських послуг з винятковими можливостями під назвою «Правильна картка».

Новини компаній
Кредобанк представив пропозицію пакету банківських послуг з винятковими можливостями під назвою «Правильна картка».

Кредобанк представив пропозицію пакету банківських послуг з винятковими можливостями під назвою «Правильна картка». Її суть - прозорі правила, безкоштовне обслуговування рахунків, вільний доступ до банкоматів на території України та Польщі й інструменти для заощадження коштів. За активне користування «Правильною карткою» протягом перших шести місяців клієнти отримають бонус у розмірі до 1000 гривень.

Це пропозиція для осіб, які турбуються про фінансову безпеку. Кредобанк прагне заохочувати регулярно заощаджувати кошти у гривні та іноземних валютах. Для заощаджень в гривнях застосовується високопроцентний ощадний рахунок, з якого можна зняти кошти в будь-який момент. Заощаджувати у валютах можна за допомогою онлайн обмінного пункту, де клієнти отримають найкращі ставки курсу обміну валют (без додаткових витрат, пов’язаних із конвертацією валюти).

У рамках пропозиції універсального пакету клієнт безкоштовно отримує чотири поточні рахунки в різних валютах (гривня, долар, євро, злотий). До двох рахунків - в гривні, та одного в іноземній валюті (за бажанням) - миттєва платіжна картка з чіпом та можливістю безконтактних платежів видається безкоштовно.

До переваг пакетної пропозиції можна додатково віднести:

  • відсутність щомісячної плати за сервісне обслуговування;
  • безкоштовне зняття готівки до 50 000 грн на місяць в касах банку та будь-яких банкоматах України й банкоматах PKO Bank Polski у Польщі;
  • дешеві та миттєві міжнародні перекази.

«Ми вирішили запропонувати нашим клієнтам повний пакет послуг, який містить усе, що необхідно людям для забезпечення фінансової стабільності їх сімей. Він відповідає найкращим європейським стандартам, запозиченим також від нашого власника - PKO Bank Polski. Ми прагнемо підказувати нашим клієнтам, як правильно користуватися банківськими послугами, хочемо бути порадником клієнта на кожному етапі життя. Такий підхід реалізує нашу нову стратегію розвитку та побудови довгострокових відносин з клієнтом», – розповів Войцєх Тарасюк, Перший Заступник Голови Правління АТ «КРЕДОБАНК».

«Правильна картка» має безпечний і зручний вертикальний дизайн з приємною колірною гамою. Завдяки цьому відомо, яку сторону картки слід піднести до терміналу чи вставити в банкомат. Для додаткової безпеки номер картки, код CVV та термін придатності знаходяться по різні сторони картки.

Кредобанк також подбав про повторне використання природних ресурсів – вся упаковка «Правильної картки» виготовлена ​​з переробленого паперу, без ламінування та інших шкідливих домішок, а також без поліетиленових пакетів.

Пропозиція «Правильна картка» наразі доступна для нових клієнтів Кредобанку – фізичних осіб. Поточні клієнти матимуть змогу скористатися пропозицією в найближчому майбутньому.

Кредобанк є частиною групи PKO Bank Polski – найбільшого польського банку, для якого безпека коштів, котрі йому доручили його клієнти, є основним пріоритетом вже понад 100 років. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Kredobank #Правильна картка #Кредобанк #пакет банківських послуг
Оголошення
live comments feed...