• Головна
  • Завтра відбудеться шоста сесія Полтавської міської ради восьмого скликання: які проблеми розглянуть?
12:30, 23 вересня 2021 р.

Завтра відбудеться шоста сесія Полтавської міської ради восьмого скликання: які проблеми розглянуть?

Завтра відбудеться шоста сесія Полтавської міської ради восьмого скликання: які проблеми розглянуть?

Завтра у Полтавській міській раді відбудеться пленарне засідання шостої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання. Серед них, зокрема, питання щодо опалення у 109 мікрорайоні. 

Зокрема, на порядок денний винесено 33 питання:

1. Про надання дозволу на розроблення документацїі із землеустрою та продовження права користування земельними ділянками AT «Полтаваобленерго».

2. Про затвердження документації із землеустрою та надання в оренду земельної ділянки AT «Полтаваобленерго» на територіі Тахтаулівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

3. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.

4. Про питання постійного користування земельними ділянками.

5. Про внесення змін в додаток до рішення п’ятнадцятої cecïi Полтавської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 року «Про заходи щодо організації земельних торгів (аукціонів) у м.Полтава».

6. Про внесення змін до рішення тридцять першої cecïi Полтавської міської ради шостого скликання від 17 травня 2013 року «Про затвердження переліку земельних ділянок та надання дозволу на розроблення технічної документаціі із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

7. Про розгляд клопотання щодо продажу земельної ділянки.

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території

Тахтаулівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

9. Про затвердження проѐктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Валківського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

10. Про затвердження проектів зeмлeycтpoю щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Абазівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на територіі Бричківського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Гожулівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Ковалівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

14. Про затвердження проектів зeмлeycтpoю щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Чорноглазівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Пальчиківського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Сем’янівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам земельних ділянок на території Супрунівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність громадянам земельних ділянок на територіі Чорноглазівського старостинського округу Полтавської міської тери горіальної громади.

19. Про затвердження технічної документаціі із землеустрою та передачу у власність громадянам земельних ділянок на територіі Ковалівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

20. Про затвердження технічної документаціі із землеустрою та передачу у власність громадянам земельних ділянок на територіі Валківського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власнігть громадянам земельних ділянок иа територіі Супрунівського старостинського округу Полтавської міської терііторіальної громади.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність громадянам земельних ділянок на територіі Сем’янівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади.

23. Про затвердження документаціі із землеустрою та надання в оренду земельних ділянок Споживчому товариству «Коопзаготсервіс» на територіі Ковалівського старос’гинського округу Полтавської міської територіальної громади.

24. Про передачу комунального майна.

25. Про надання згоди на передачу майна.

26. Про затверджеиня фактичної мережі закладів освіти комунальної форми власності Полтавської міської територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік.

27. Про затвердження Положень про порядок призначення та виплати щорічної Преміі Полтавського міської ради за особливі заслуги педагогічних та медичних працівниКіD у Новій редакції.

28. Про затвердження рішень виконавчого комітету Полтавської міської

ради.

29. Про затвердження Статутів закладів освіти у новій редакцїі.

30. Про затвердження переліку посад закладів освіти Полтавської міської

територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік.

31. Про присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування.

32. Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

33. Про розгляд та схвалення прогнозу бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Стежте за найважливішими новинами Полтави у нашому Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #питання #проблеми
Останні новини
Оголошення
live comments feed...