• Головна
  • Міська влада віддає бюджетні мільйони приватним структурам
Політичні новини
19:00, 22 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Міська влада віддає бюджетні мільйони приватним структурам

Політичні новини
Міська влада віддає бюджетні мільйони приватним структурам

22 вересня у Полтавській міській раді відбулося чотири засідання депутатських комісій перед сесією міської ради.

Міська влада віддає бюджетні мільйони приватним структурам, фото-1

Комісії втиснули в один день, і дві з них були в один і той же час. Це лише один з багатьох прикладів безвідповідального підходу міської влади до організації роботи. Проєкти рішень не виставляють на сайт міської ради за 10 робочих днів, як вимагає регламент. Депутати отримують документи за добу до комісії, не маючи можливості їх нормально, ретельно вивчити. На засідання не приходять заступники міського голови Євген Ричка та Світлана Тарашевська – це зневага до депутатів і полтавців, які їх обрали.

Не краще і з рішеннями. У проєкті рішення про зміни до бюджету, є безумовно потрібні позиції, наприклад, спрямувати 16 мільйонів на забезпечення опалення 109-го мікрорайону. А є й, м’яко кажучи, дивні - зняти 3 мільйони з видалення аварійних дерев чи 600 тисяч з облаштування світлофорів. Але 3 мільйони спрямували на новорічну ілюмінацію, і це при тому, що її й так достатньо. Невже в Полтаві немає важливіших проблем? Питання риторичне.

Закупівлю новорічних подарунків для школярів чиновники хочуть віддати скандальному КП «Добробут», бо є ж наближені до влади бізнесмени.

Проєкт рішення щодо змін до Програми ЖКГ виносять на комісію, але він не завізований юристами міськвиконкому. В її рамках «Декоративні культури» отримують 6,7 мільйони гривень. Але на що саме – представники управління ЖКГ так і не змогли відповісти. А 5,5 мільйонів міська влада планує віддати приватному підряднику на спилювання дерев.

Ви бачили, щоб реконструювали парки і сквери? А гроші, як виявилося, потихеньку витрачаються. Чиновники хочуть коригувати проєкти і не можуть пояснити, що змінюють, на що йтимуть бюджетні кошти. У депутатів виникає підозра, що так створюють корупційну схему.

І все це в той час, коли в Полтаві зруйновані дороги, майже втричі підіймаються тарифи на вивезення сміття та чиняться інші неподобства. Міська влада демонструє свою непрофесійність і байдужість до людей. Єдина місцева команда «Рідне місто» пропонує не віддавати бюджетні кошти приватним структурам, а спрямувати їх на ефективну роботу комунальних підприємств і соціальне забезпечення містян.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #Рідне місто #комісії
Оголошення
live comments feed...