• Головна
  • Антон Тонконог: «Порядок з незаконними МАФами в Полтаві можна навести лише системною боротьбою»
Політичні новини
18:00, 20 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Антон Тонконог: «Порядок з незаконними МАФами в Полтаві можна навести лише системною боротьбою»

Політичні новини
Антон Тонконог: «Порядок з незаконними МАФами в Полтаві можна навести лише системною боротьбою»

Самовільні кіоски в Полтаві знову ростуть, наче гриби. У чому причина? Насамперед у бездіяльності Інспекції по благоустрою.

Усе пізнається в порівнянні. За два роки, із 2018 до 2020, ми демонтували понад 100 незаконних МАФів. Скільки демонтовано за останній рік – невідомо. Зате неозброєним оком видно, скільки з’явилося нових. Маю на увазі не ті, чиї власники дотримуються норм, а ті, які встановлені явно з порушеннями.

Як працювали ми? Не думайте, що я прийшов на все готове. У 2018 році робота інспекції була фактично паралізована, тому починали буквально «з нуля» - з добору відповідальних та професійних кадрів, з технічного забезпечення, із виконавчої дисципліни. Я ставив усім працівникам ключову вимогу – працювати згідно з законом та правил благоустрою. Результат – реальна робота: кількість демонтованих незаконно встановлених кіосків, узаконення рекламних вивісок, складення протоколів за фактами порушень.

Антон Тонконог, керівник інспекції із благоустрою у 2018-2020 роках.

Причому, це не було «полювання без правил». У співпраці з представницею нашої команди, заступницею міського голови Тетяною Юрченко ми вперше в Полтаві здійснили інвентаризацію всіх кіосків та рекламних споруд. Таким чином виявили у кого є документи, а хто без дозволів. До того їхню точну кількість не знав ніхто, тим більше, скільки з них не мають дозвільних документів або їх прострочили.

А вже після затвердження списку почалася системна щоденна робота. Полтавці її бачили – ми працювали відкрито, запрошуючи журналістів і депутатів. Діяли командно. Члени «Рідного міста», керівники КАТП-1628 Тарас Бойко і КП «Міськсвітло» Роман Кикоть долучалися по своїм сферам діяльності. Тому при демонтажі кіосків ми враховували всі вимоги безпеки й закону.

Так, закону. Крім нього, в Полтаві, нагадую, діють Правила благоустрою, які всім потрібно виконувати. А для цього й створено Інспекцію. Не для покарання невгодних міській владі, не для задоволення власних амбіцій начальства – для порядку та роз’яснення. Інспекція – це інструмент для влади, аби наводити порядок у місті. В центральній частині, в спальному районі – неважливо.

Інспекція по благоустрою повинна діяти, а не існувати суто на папері й в кабінетах, проїдаючи бюджетні кошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #кіоски #благоустрій #Тонконог Антон #Рідне місто
Оголошення
live comments feed...