14:30, 19 вересня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві пройшов «КолоФест»

У Полтаві пройшов «КолоФест»

Родзинкою цьогорічного Європейського тижня мобільності у Полтаві став «КолоФест», що відбувся сьогодні на ділянці вулиці Соборності від Будинку дворянського зібрання (кінотеатр Котляревського) до будівлі Петровського Полтавського Кадетського корпусу.

У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-1

З метою демонстрації альтернативного варіанту використання цієї частини дорожнього полотна «по кільцю» було повністю перекрито частину дороги.

У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-2

На вільній від транспортного потоку ділянці дороги провели виставки комунальної, поліцейської, пожежно-рятувальної, медичної та військової техніки.

Ідею виставити комунальну техніку оцінили не всі , адже її презентували два роки тому, коли тільки придбали.

У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-3
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-4
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-5
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-6

Крім того, під час КолоФесту відведено локації для майстер-класів, воркшопів, арт-майстерень, спортивних та культурно-розважальних програм та ярмарку крафтової продукції місцевих виробників.

У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-7
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-8
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-9
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-10
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-11

Щоправда, ідея розмістити мангал напроти згарища "Котлярика" була як , мінімум, дивною.

У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-12
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-13
У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-14

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту. Щороку ЄТМ відбувається наприкінці вересня.

Європейський тиждень мобільності, що уперше відбувся 2002 року, охоплює щораз більше країн – і не тільки у Європі. Полтава вперше приєдналася у 2015 році і відтоді щороку долучається до цієї ініціативи. Цього року (станом на 9 вересня) наше місто стало єдиним учасником від України (серед 2199 міст з 45 країн світу). Підтвердженням участі Полтавської міської територіальної громади є підписана міським головою Європейська Хартія, що констатує серйозність намірів працювати над реалізацією заходів у сфері міської мобільності.

Європейський тиждень мобільності у Полтаві організовується Полтавською міською радою при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

У Полтаві пройшов «КолоФест», фото-15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колофест #мобільність #полтава
Оголошення
live comments feed...