• Головна
  • Наближені до влади бізнесмени розвели амброзію на комунальній землі
Політичні новини
11:30, 18 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Наближені до влади бізнесмени розвели амброзію на комунальній землі

Політичні новини
Наближені до влади бізнесмени розвели амброзію на комунальній землі

До членів єдиної місцевої команди «Рідне місто» Тараса Бойка та Сергія Луценка звернулися мешканці Івонченців. Люди страждають від небезпечного алергена, який поширився на території понад 40 га.

Це поле має скандальну історію. Воно, як і ще дві ділянки, належить до комунальної власності й закріплене за КП «Декоративні культури». Однак їх незаконно використовують для вирощування сільськогосподарських культур підприємці, наближені до міської влади. На найбільшому «безгосподарному» полі біля Івонченців посіяли сою, але землю не обробили. В результаті територія заросла амброзією, що сягає по груди людині.

Наближені до влади бізнесмени розвели амброзію на комунальній землі, фото-1
Наближені до влади бізнесмени розвели амброзію на комунальній землі, фото-2
Наближені до влади бізнесмени розвели амброзію на комунальній землі, фото-3

Тарас Бойко та Сергій Луценко виїхали на місце й зустрілися з мешканцями. Обуренню полтавців не було меж – амброзія в буквальному сенсі не дає їм нормально жити. Дехто, щоб не задихнутися, навіть не може вийти з будинку.

Представники «Рідного міста» готують офіційне звернення до міської влади з вимогою негайно навести порядок на комунальних землях. Їх мають використовувати винятково з користю для громади. Люди не повинні страждати від наслідків безвідповідальності чиновників і протегованих ними горе-бізнесменів.

Читайте також: У Полтаві депутати лише зі скандалом та викликом поліції потрапили до котельні, яка опалюватиме 109-ий мікрорайон: коли людям обіцяють тепло?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#амброзія #знищення #комунальники
Оголошення
live comments feed...