• Головна
  • Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь»
17:30, 17 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь»

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь»

Полтава стала одним із шести міст України, в якому відбудеться «Марафон Erasmus+ Молодь». Для місцевої молоді організували інформаційний захід «EU BONFIRE: find an international opportunity for yourself», цілями якого були: обмін передовим досвідом у молодіжній роботі та мотивація молоді на пошук нових можливостей та взяття активної участі у проєктах європейської програми Erasmus+ Молодь.

Мета Марафону — познайомити молодих людей із можливостями програм ЄС: міжнародними тренінговими курсами, молодіжними обмінами, волонтерством, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі та побудувати партнерську мережу.

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-1
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-2
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-3
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-4
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-5
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-6
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-7
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-8

Марафон охопив шість міст України. У кожному з них було проведенно цікаві та корисні заходи присвячені програмам Erasmus+ Молодь і Європейському корпусу солідарності.

14 вересня, о 10:00, у Полтаві відбулася презентація програми. Під час неї було проведено: знайомство та представлення програми Європейського Союзу Егasmus+ Молодь та Європейського корпусу солідарності для молоді; обговорення напрямків розвитку програми Європейського Союзу у 2021-2023 роках; неформальні презентації від екс-учасників програми Егasmus+ Молодь; представлення можливостей для молодіжних обмінів за програмою Erasmus+ Молодь та проведення воркшопу «Аctivate Your Strengths Through Art- with creative methods in youth work».

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-9
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-10
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-11
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-12
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-13
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-14
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-15
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-16
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-17

Серед спікерів і гостей заходу були:

Ірина Когут – голова ГО «Територія ідей» з мотиваційною промовою для молоді;

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-18

Аріна Сініктутова – проєктний менеджер ГО «Територія ідей» розповіла про програму Erasmus+, її напрями та можливості міжнародних мобільностей, які надає ця програма українській молоді;

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-19

Анастасія Момот – член ГО «Територія ідей» проінформувала учасників заходу щодо організаційних питань під час подання на проєкти Erasmus+ Молодь;

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-20

Наталія Панченко – представник Обласного молодіжного центру «ОМЦ» у м. Полтава, яка говорила про молодіжні можливості та волонтерство нашого міста.

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-21

Екс-учасники програми Егasmus+ та Егasmus+ Молодь – Богдан Фастовець, Олександра Артеменко, Олексій Бридун, Олена Муха, Діана Стрижак, Владислав Ганнущенко, які поділилися своїм досвідом участі у міжнародних проєктах та враженнями від подорожей у Данію, Німеччину та Польщу.

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-22
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-23
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-24
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-25
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-26
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-27
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-28

На «Марафон Erasmus+ Молодь» запросили активну молодь, представників громадських організацій, колишніх випускників програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності.

Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-29
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-30
Полтава приймає «Марафон Erasmus+ Молодь», фото-31

Місцем проведення був молодіжний осередок соціальної солідарності «PRO100HEБА» - внутрішній дворик між навчальними корпусами №1 та №2 Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, вул. Остроградського, 2, м. Полтава.

Захід відбувався з дотриманням усіх карантинних вимог.

«Марафон Erasmus+ Молодь» у Полтаві організував Інформаційний центр Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні у партнерстві з Національним Erasmus+ офісом в Україні та Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

Довідково: Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон

Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проектів в рамках молодіжних програм ЄС. Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

Контакти: www.facebook.com/EPlus.Ukraine, [email protected], +38 (050) 878-92-27, (м.Суми, Набережна р. Стрілки, 22

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #студенти #обмін #Європа #ОМЦ #програма #проєкт
Оголошення
live comments feed...