• Головна
  • У Полтаві оголосили новий набір учасниць до проєкту «Крила»
18:00, 11 вересня
Надійне джерело

У Полтаві оголосили новий набір учасниць до проєкту «Крила»

У Полтаві  оголосили новий набір учасниць до проєкту «Крила»

БО «Світло надії» оголошує новий набір учасниць до проєкту «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) для мешканок Полтави. Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

У Полтаві  оголосили новий набір учасниць до проєкту «Крила», фото-1

Чому варто долучитися?

Проєкт орієнтований на посилення економічної безпеки, покращення добробуту жінок, які наразі не мають роботи, відносяться до вразливих категорій, але налаштовані на зміни і готові використати цей шанс для самоствердження та досягнення особистих цілей як у пошуку роботи, так і початку власної справи.

Це вже другий набір, а випускниці першого набору, їх понад 80 з 5 територіальних громад Полтавської області, вже пройшли мотиваційне навчання, тренінги по працевлаштуванню та започаткуванню власної справи. Дехто отримав роботу, дехто розробив бізнес план і виборює перемогу за отримання фінансової підтримки, а деякі жінки пройшли навчання в IT-сфері.

«Крила» - це реальні можливості, які допомагають жінкам зробити їхній шлях до зростання та економічної стабільності значно легшим!

Набір триває до 25 вересня.

За детальною інформацією звертайтеся до регіональної координаторки проєкту в Полтавській області Ірини Дудки за телефоном +380504041167 чи +300689112163 (з 9:00 до 16:00, окрім вихідних).

Довідково: Проєкт «Крила» впроваджується організацією Pact Ukraine спільно з БО «Світло надії» за сприяння Полтавської міської ради та залученням бізнес-партнера Агропромхолдингу Астарта-Київ за фінансової підтримки Уряду Канади.

Нагадаємо, нещодавно у Полтаві пройшла презентація проекту «Крила»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жінки #проєкт #робота #соціальна допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...