• Головна
  • «Полтававодоканал» розпочав планові роботи з відключення боржників від централізованого водопостачання
11:17, 7 вересня 2021 р.
Надійне джерело

«Полтававодоканал» розпочав планові роботи з відключення боржників від централізованого водопостачання

«Полтававодоканал» розпочав планові роботи з відключення боржників від централізованого водопостачання

Увага! Зміни до Закону, що можуть залишити без послуги централізованого водопостачання та водовідведення. У «Полтававодоканалі» вже почали припиняти постачання своїх послуг боржникам.

«Маєте важливіші (з вашої точки зору) витрати, ніж сплата за воду? Розраховуєте, що борги за комуналку сплатите після відміни карантину? Не чекайте! Адже набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж». Саме він скасував заборону на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі під час дії карантину та протягом 30 днів з моменту його відміни. Відтепер така заборона діятиме лише під час так званого «червоного» рівня епідемічної небезпеки та впродовж 30 діб з дня його скасування», - повідомляють у «Полтававодоканалі».

Що з цим робити? Якщо сплачуєте за комуналку вчасно – нічого. А от якщо заборгували за спожиті послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення – терміново або погасіть заборгованість, або реструктуризуйте борг. Якщо цього не зробите, можете опинитися у реєстрі на відключення!

Планові роботи щодо відключення боржників розпочали з вулиці Алмазної обласного центру, далі діятимемо згідно з відповідним графіком.

У «Полтававодоканалі» наголосили, що сплачувати за послуги потрібно вчасно, адже це вбереже вас від відключення послуг:

«Так, ви все правильно зрозуміли: списки боржників сформовані, графіки відключень домогосподарств від послуги централізованого водопостачання та водовідведення не просто готові – дотримуючись їх, бригада групи по роботі з дебіторською заборгованістю уже працює! І не кажіть, що ми не попереджали!

Ми щиро дякуємо нашим споживачам, які за спожиті послуги сплачують вчасно! Саме завдяки їм ми маємо змогу забезпечувати безперервні процеси з підготовки питної води, очищення стоків, ремонту мереж, обслуговування обладнання і т. п. Відтак саме завдяки тим, хто сплачує вчасно, воду в оселях мають усі!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #послуги #Полтава #боржники #відключення #Полтававодоканал
Оголошення
live comments feed...