• Головна
  • «Полтавщина першою в Україні переходить на електронні лікарняні» – Олег Синєгубов
16:28, 1 вересня 2021 р.
Надійне джерело

«Полтавщина першою в Україні переходить на електронні лікарняні» – Олег Синєгубов

«Полтавщина першою в Україні переходить на електронні лікарняні» – Олег Синєгубов

« Тепер замість безкінечних черг та бюрократії – один візит до лікаря та декілька кліків. Ось так працює Paperless! Автоматично, прозоро та зручно для всіх: пацієнтів, роботодавців, медиків і працівників соцзахисту» - пише у своєму телеграм каналі голвоа ОДА Олег Синєгубов.

- Запровадження цього проєкту, яке ініціювали Мінцифра, МОЗ та НСЗУ, суттєво економить бюджетні кошти, зменшує корупційні ризики під час видачі необґрунтованих листків тимчасової непрацездатності та спрощує страхові виплати. Всі, хто продає е-лікарняні в інтернеті, згортайте «бізнес»! О тримати е-лікарняний можна так: людина приходить на огляд до медика, а він зі свого боку створює електронний висновок про тимчасову непрацездатність. Звідти документ миттєво потрапляє до відповідного реєстру Пенсійного фонду, де безпосередньо і формується лікарняний, за яким пацієнту надійдуть виплати. Підтвердження про це людина отримує повідомленням на телефон» - пише Синєгубов.

Наразі 98 зі 100 медичних закладів Полтавщини запровадили е-лікарняні. Ще два – обласний центр терапії залежностей та обласний заклад з надання психіатричної допомоги – продовжать формувати паперові листки непрацездатності, поки триває перехідний період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електронний лікарняний #медицина #довідки
Оголошення
live comments feed...