• Головна
  • На своє 15-річчя полтавська компанія «KONSORT» відкрила сучасний офісний центр
15:00, 25 серпня 2021 р.
Надійне джерело

На своє 15-річчя полтавська компанія «KONSORT» відкрила сучасний офісний центр

На своє 15-річчя полтавська компанія «KONSORT» відкрила сучасний офісний центр

21-го серпня у день свого 15-річчя полтавська компанія «KONSORT» відкриває у Щербанях новий чотириповерховий офісний центр. Ще рік тому на цьому місце була напівзруйнована будівля колишнього дитячого садка, яку компанія викупила та створила сучасний об’єкт інфраструктури.

На своє 15-річчя полтавська компанія «KONSORT» відкрила сучасний офісний центр, фото-1


Для «KONSORT» відкриття нового офісу стало логічним кроком у тому розвитку, який компанія пройшла за останні роки. До речі, на першому поверсі офісного центру можна побачити її історію у проміжку від 2006 до 2021 року.

Раніше компанія була відома під назвою «СМС». До 2010-го вона займалася різними видами діяльності. Потім на виробництві відремонтували першу гідравлічну роклу і це дало початок новому напрямку для розвитку. Вже у 2011-му компанія випустила прший власний конвеєр. Наступного року вже вдалося вийти на ринок сільського господарства. Сьогодні «KONSORT» працює досить молода команда інженерів-конструкторів, яка створює повністю автоматизовані сортувальні лінії зі своїм відділом ІТ. Вони, зокрема, здатні зчитувати штрих-коди, самостійно розподіляти посилки.

-Кожна посилка, яку ви відправляєте через «Нову пошту», проїжджає по нашому конвеєру! Ми із 2011-го року маленькими кроками заходили в цю компанію, а зараз на рівних конкуруємо із нідерландською компанією «Vanderlande», яка працює на цьому ринку вже сотню років. Інколи ми самі не віримо, що нам вдалося пройти цей шлях і досягнути такого рівня. Проте ми готові рухатися далі та досягати нових вершин! – говорить після короткої урочистої частини із відкриття офісного центру виконавчий директор асоціації «KONSORT» Алла Костенко.

Поступово розвиваючись та охоплюючи нові ринки, компанія «KONSORT» приділяє достатньо уваги соціальному партнерству. Це окремо відзначає голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик, який разом із іншими гостями приходить на відкриття офісного центру.

-Сьогодні «Konsort» вже стає компанією європейського рівня. І я бажаю їй далі розширювати свої ринки збуту якщо не у 200 країн світу, то, принаймні, у 195! Відкриття ж цього офісного центру – це гарний приклад того, як відповідальний бізнес інвестує у державу. НА цьому місці був повністю добитий колишній дитсадок, тепер тут будуть і сучасні офіси, і центр дитячого розвитку, і школа англійського. Для нашої громади це також важлива подія. І ми щиро сподіваємось, що співпраця між компанією та нашою громадою буде на тому ж високому рівні, - говорить керівник.


Після виступу Ігор Процик вручає подяку колективу «KONSORT», а також почесну грамоту засновнику компанії Віталію Дмитрієву.

-Я звик працювати за таким принципом: «Щоб було добре тобі, має бути добре навколо!» І всі ці роки і надалі ми будемо робити по-максимуму, щоб людям було добре! Я патріот і вважаю, що чим міцнішими будемо ми, тим міцнішою буде наше країна! – говорить у своєму виступі Віталій Дмитрієв.

У своєму виступі він також згадує, що компанія вже облаштувала у Щербанях «Безпечний квартал», облаштувавши вулиці камерами відеоспостереження. А у найближчий час силами «KONSORT» для громади зроблять вуличне освітлення із встановленням сонячних батарей, проведуть швидкісний Інтернет.

Таке позиціонування компанії викликає повагу та формує високу репутацію "KONSORT" як серед партнерів, так і серед мешканців громади, на території якої розташовують офіси та виробничі потужності асоціації. І цього дня друзі "KONSORT" прийшли, щоб привітати компанію і з днем народження, і з відкриттям нового офісного центру.

Після короткої церемонії відкриття гостей запросили до нового центру. Варто зауважити, що його внутрішнє облаштування іще триває, проте в цілому приміщення повністю готове. Господарі пояснюють - дуже хотіли відкрити новий офіс до дня народження компанії.

Новий офісний центр має близько 7 000 квадратних метрів площі. У ньому розмістять представництво «KONSORT»та «CHIORINO» та виставкову залу для готового обладнання.

На своє 15-річчя полтавська компанія «KONSORT» відкрила сучасний офісний центр, фото-2

Крім цього, у підвальному приміщенні офісного центру розташоване невелике виробництво. Тут працюватимуть листозгинальний верстат, лазерний станок та камера полімерного запікання.

Також у центрі планують розмістити ремонтно-сервісну службу. Адже «KONSORT» ремонтує гідравлічні візки та конвеєрне обладнання і має 27 таких центрів по всій Україні.

-Конвеєрні стрічки тут не вироблятимуть – лише зєднуватимуть їх. Тут у нас буде маленьке серійне виробництво. Можливо, поштоматів для «Нової пошти», можливо, маленьких візочків, - розповідає Алла Костенко і демонструє результат роботи із металом на лазерному станку.

Також на різних поверхах будівлі розташують коворкінг, центр дитячого розвитку, школу англійської мови, конферен-залу на 500 квадратних метрів. Крім цього, у проекті – відкриття маркетингової агенції та агенції із кадрів. Ще у будівлі буде ресторан із літньою площадкою для власних співробітників, який, втім, можна буде також замовляти на банкети.

Офісні приміщення на третьому поверсі, який має площу близько 1000 квадратних метрів, планують здавати в оренду.

Компанії, яка побажають стати сусідами «Konsort»у новому офісному центрі можуть звертатися за наступними телефонами:+38 (098) 18-00-100, +38 (067) 116-50-25, +38 (0532) 69-47-87 або безпосередньо до офісу асоціації за адресою:с. Щербані, вул. Світла, 3Б.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Konsort #офіс #відкриття #річниця #компанія
Оголошення
live comments feed...