• Полтавський боксер Олександр Хижняк вийшов у фінал Олімпійських ігор
09:50, 5 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавський боксер Олександр Хижняк вийшов у фінал Олімпійських ігор

Боксер Олександр Хижняк з Полтавщини вийшов у фінал Олімпійських Ігор у Токіо. Про це повідомляє Суспільне. Олександр Хижняк виступає у вазі до 75 кг. У півфінальному бою він здолав філіпінця Еуміря Марсьяля з рахунком 3:2. Регламент півфінального бою, як і зазвичай, передбачав три раунди по три хвилини. Перемогу боксер міг здобути або нокаутом, або ж за підсумками рішення п'яти суддів.

Хижняк був єдиним представником України у боксі на Іграх у Токіо, що гарантував медаль на турнірі. Здолавши домініканця Еюрі Седено Мартінеса у чвертьфіналі та пройшовши у півфінал, український боксер забезпечив собі щонайменше бронзову медаль за умов поразки. Перемога ж виводила його у фінал.

Фінальний бій за олімпійське «золото» відбудеться у суботу, 7 серпня.

Нагадаємо, сьогодні представниця Полтавщини Людмила Лузан завоювала «бронзу» на Олімпіаді у Токіо

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram