• "Ворскла" у Полтаві не змогла обіграти "Дніпро-1": Довбик забив нам двічі
22:00, 26 липня 2021 р.
Надійне джерело

"Ворскла" у Полтаві не змогла обіграти "Дніпро-1": Довбик забив нам двічі

26-го липня полтавська "Ворскла" в рамках І туру чемпіонату України з футболу приймала "Дніпро-1".

Команда з Полтави вийшла на поле у звичному із минулого сезону складі, хіба що можна відзначити дебют центрального захисника Йонаса Тамма.

"Ворскла" у Полтаві не змогла обіграти "Дніпро-1": Довбик забив нам двічі, фото-7

Дніпряни привезли оптимальний склад, у якому, звісно, окрема увага була прикута до героя матчу зі шведами на чемпіонаті Європи, Артема Довбика.

Рахунок у матчі вже на 7-ій хвилині гри точним ударом у дальню дев'ятку відкрив Руслан Степанюк - 1:0.

Ці цифри на табло зберігалися і впродовж першого тайму, і частину другого. А на 56-ій хвилині матчу гості ще й лишилися у меншості - за другу "жовту" картку суддя вилучив із поля Сергія Логінова. Втім, вилучення, схоже, пішло лише на користь футболістам із Дніпра. Тому що вже на 59-ій хвилині гри нападник Артем Довбик точним ударом рахунок зрівняв - 1:1.

Полтавська "Ворскла" знову вийшла вперед на 67-ій хвилині після курйозного автоголу капітана гостей Олександра Сватка. Він перехоплював передачу на гравця "ворсклян" і ненароком перекинув власного голкіпера - 2:1.

Проте і на цей м'яч своїм голом зумів відповісти Артем Довбик, який на 72-ій хвилині встановив, як виявилося, остаточний рахунок у матчі - 2:2.

"Ворскла" починає сезон із нічиєї. А вже у четвер, 29-го липня, полтавська команда у рамках кваліфікації Ліги конференцій у Полтаві прийматиме фінський "КуПС". Матч розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві відкрили нове футбольне поле, яке "Ворскла" збудувала для своєї ДЮСШ.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави та області у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію