• Головна
  • На Полтавщині пройде фестиваль борщу
14:37, 19 липня
Надійне джерело

На Полтавщині пройде фестиваль борщу

На Полтавщині пройде фестиваль борщу

14 серпня 2021 року у Опішні відбудеться традиційний фестиваль «Борщик у глиняному горщику». Фестиваль розпочнеться о 8 годині і триватиме до 20. Щодвігодини дегустуватимуть борщі. Місце проведення – ЕтноСадиба-музей “Лялина Світлиця” у Опішні, вул. Партизанська, 19.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook організаторка заходу Олена Щербань.

« Мета Фесту-Квесту: вивчення традицій, правил приготування, рецептури, регіональних особливостей борщотворення, популяризація і реанімація культурних традицій Полтавського регіону, утвердження духовних, морально-етичних та естетичних цінностей українського народу, виховання в дітей і молоді любові до сім'ї, роду та держави, пропагування здорового способу життя, змістовного активного відпочинку, дбайливого ставлення до довкілля, залучення молоді до вирішення проблем територіальних громад у проектний спосіб» - пише Щербань.

ПРОГРАМА

8ºº – 13 ºº – приготування БОРЩІВ у горщиках у печах за оригінальною народною рецептурою

Учасниці з Полтавщини, Черкащини,Житомирщини, Запоріжчини, Київщини - готуватимуть по трирізновиди борщу в трьох глиняних горщиках одночасно.

09ºº – 19ºº – відбуватиметься реконструкція 8 фрагментів народного весілля. З відповідними костюмами, антуражем, танцями, піснями, музиками.

10.00 – урочисте відкриття Восьмого міжнародного гастрономічного НАРОДНОГО фестивалю-квесту «Борщик у глиняному горщику 2021».

З 09.00 – до 18.00 презентація хлібної закваски, виготовлення, дегустація бездріжджового хліба від Світлани Прохорчук.

Впродовж дня - особливе святково-обрядове дійство «СПАСОВА БОРОДА». 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 – презентація борщів учасницями, ДЕГУСТАЦІЯ БОРЩІВ

18.30 ºº оголошення переможців, вручення призів, підведення підсумків Фестивалю-Квесту

ПАРАЛЕЛЬНО З УСІМА ЦИМИ ДІЙСТВАМИ відбуватимуться:

08.00 – 19.00 – майстер-класи для дітей та дорослих.

Арт-програма

20.00 – закриття Фестивалю-Квесту

Читайте також: Стало відомо коли на Полтавщині пройде " Гелон - фест"

#фестиваль #борщик #Опішня

Коментарі

Оголошення
live comments feed...