• Головна
  • Під Полтавою відбудеться "Студентська респубілка"
11:30, 19 липня
Надійне джерело

Під Полтавою відбудеться "Студентська респубілка"

Під Полтавою відбудеться "Студентська респубілка"

З 30 липня по 1 серпня 2021р. наБВ «Сенегал» (с. Нижні Млини, Полтавський р-н) пройде Полтавський регіональний етапХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка», тема: «Інакша Полтавщина — для Нової України». Долучайтеся!

Як стати учасником/цею? Які знання, досвід та емоції ви отримаєте, взявши участь у «регіоналці»? А ще деталі ОДГ і суб-фестів, новини про головну подію літа — фінал ХХІІІ Студреспубліки на морі — в анонсі Полтавської Студреспубліки-2021.

За підтримки Полтавської облдержадміністрації й Полтавської облради та Виконавчого комітету Полтавської міськради пройде Полтавська Студреспубліка, де краща молодь й інтелектуал(к)и працюватимуть над темою: «Інакша Полтавщина — для Нової України». Літній цикл Студреспубліки-2021 відбувається за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

В основі Студреспубліки проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Полтавщини. Традиційно для вас — величезна кількість різноманітних суб-фестів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки», «Кубок КВН», «Леся-фест» і багато інших яскравих активностей.

Під Полтавою відбудеться "Студентська респубілка", фото-1

Чого тільки на Полтавщині вже не пробували! Дна немає, а жити все гірше. Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказані копіювання чужих «успіхів» і ресентимент, мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні трушні, важкі, максимальнінадзусилля.

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка на Полтавщині оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати й інновативувати наш регіон. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи — лекції, майстер-класи тощо.

Під Полтавою відбудеться "Студентська респубілка", фото-2

Студреспубліка має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю суверенної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн у світі. Це майданчик відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інновацій, надзвичайно цікавих активностей.

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей.

ЛЮДИ ДОВГОЇ ДОБРОЇ СОЛІДАРНОЇ ВОЛІ, запрошуємо вас до дивовижної, захоплюючої, унікальної подорожі за модернізаційним курсом. Тема маршруту — «Інакша Полтавщина — для Нової України». Додайте і ви свої знання та вміння для історичнихзмін в регіоні, країні та світі! Початок шляху якраз дуже простий — проходьте обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки або за допомогою Telegram-боту.

Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужня енергія, суперкреативні та сміливі рішення, дуже високий рівень злагодженості та мобілізації, взаємної довіри та здатності до мислення. Саме таке «прокачують» республіканські активності. І це — захопливий, драйвовий шлях.

#Полтавщина #студреспубліка #анонс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...