• Головна
  • У Полтаві святкують День молоді - із фестивалем графіті, лазертагом у Корпусному парку та танцювальним батлом (ФОТО, ВІДЕО)
12:00, 27 червня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві святкують День молоді - із фестивалем графіті, лазертагом у Корпусному парку та танцювальним батлом (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві святкують День молоді - із фестивалем графіті, лазертагом у Корпусному парку та танцювальним батлом (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві зранку 27-го червня відбувається низка заходів, присвячених Дню молоді та Дню Конституції України. У парку Перемоги о десятій розпочинається графіті-Fest. Його учасники за допомогою різнокольорових фарб малюють на паркані парку різні зображення та написи.

У Полтаві святкують День молоді - із фестивалем графіті, лазертагом у Корпусному парку та танцювальним батлом (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

Полтавець Сергій розповідає, що мистецтву графіті можна навчитися лише на вулиці. Він не вмів малювати, вчився на папері, потім знайшов цікавий для себе рух.

- По Україні графіті-рух поширений більш масштабно, у Полтаві активно малюють лише кілька людей. Графіті-рух ділиться на легальний та нелегальний, я обрав для себе перший варіант, хоча у Полтаві фактично ніде легально помалювати на стінах, хіба що на подібних фестивалях, - розповідає Сергій.

Впродовж фестивалю Сергій планує намалювати рожеву пантеру та поруч - напис зі своїм авторським шрифтом.

У Корпусному парку Полтави також о десятій розпочинається турнір із лазертагу. Співорганізатори турніру - центр спеціальної підготовки "Скіф". Для участі зареєструвалися 8 команд (по 6 учасників у кожній).

У Полтаві святкують День молоді - із фестивалем графіті, лазертагом у Корпусному парку та танцювальним батлом (ФОТО, ВІДЕО), фото-17

- Дві команди розходяться у різні боки і потім "працюють", використовуючи укриття та пересуваючись між ними. Доволі активна та цікава командна робота. Також плюсом лазертагу є те, що обладнання абсолютно не травматичне, ми можемо проводити такі турніри навіть у парковій зоні та не заважаємо іншим відпочивальникам, - говорить представник центру "Скіф" Сергій Чепіжний.

На цьому активності у Полтаві не завершуються.  О 12:00 у Петровському парку міста починається фестиваль вуличних танців «SUMMER JAM», о 19:00 - молодь-Fest на Білій альтанці, а о 21:00 - кіно просто неба у "Твоєму просторі" біля музучилища.

До речі, повний перелік заходів можете знайти у нашій Афіші.

А щоб не пропустити розповіді про цікаві події Полтави, просто підпишіться на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #лазертаг #графіті #День молоді #свято
Оголошення
live comments feed...