• Головна
  • На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля»
11:00, 21 червня 2021 р.
Надійне джерело

На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля»

На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля»

18 червня 2021 року на Полтавщині провели ювілейне обласне родинне свято «За все, що маю, дякую батькам!».

Традиційне обласне свято провели вже вп’яте, стало улюбленим серед представників територіальних громад Полтавщини. Відбулося дійство у Супрунівському сільському будинку культури, де вдалося зібрати 30 подружніх пар з 5 територіальних громад Полтавської області. Це пари, які прожили у шлюбі по 50 і більше років.

На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля», фото-1
На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля», фото-2

«Свято було започатковано 5 років тому з ініціативи Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, - говорить директор цієї установи Дмитро Соколов. – Так приємно бачити, що кожного року проведення обласного свята, яке покликане вшановувати інституцію сім’ї, збирає все більше і більше людей. Нашою метою є показати, що шлюб – це збереження любові і поваги одне до одного, це кохання і злагода, це приклад для дітей та онуків, адже 50-літні подружні пари зазвичай приходять всією дружною родинною на свято».

Основними мотивами свята та святкового концерту стали весільні й жартівливі пісні та танці, що утверджують цінність кохання та взаєморозуміння.

«Цього року спостерігали рекордну кількість подружніх пар, які відсвяткували «золоте весілля», - розповів Дмитро Олександрович, директор Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. – Це тридцять подружніх пар, для яких ми спільно з Полтавським міським Будинком культури зробили концертну програму і сподіваємося, що таке культурне заохочення та зацікавленість місцевої громади спонукатиме до подальшого розвитку та розширення масштабів традиційного обласного свята».

У святковому концерті взяли участь народний аматорський ансамбль народного танцю «Барвінок», вокальний гурт «Родина», вокальна студія «Біт+», вокальний ансамбль «Вербиченька», ансамбль бального танцю «Сеньйори», ансамбль «Панянка», які щиро та з оплесками зустрічали глядачі.

На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля», фото-3
На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля», фото-4
На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля», фото-5

Хвилюючим і водночас надзвичайно емоційним став момент, коли на сцену було запрошено сімейні пари, для яких і влаштували свято. Чоловіки трепетно трималися поруч зі своїми дружинами і отримували подарунки. Організатори свята частували дорогих гостей короваєм та подарували фотопортрети, заздалегідь сфотографувавши кожну пару на початку заходу. Свято «За все, що маю, дякую батькам» - це висловлення уваги й шани тим людям, які змогли крізь роки пройти разом, стали батьками і залишаються опорою для своїх близьких.

На Полтавщині влаштували свято для подружніх пар, що відсвяткували «золоте весілля», фото-6

Культурно-мистецький захід відбувся завдяки підтримці Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської міської територіальної громади, а також злагодженій організаторській роботі колективів Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи та Полтавського міського Будинку культури (директор – Оксана Дейнега).

Інформація надана Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради

Читайте також: Пожежна машина, патрульні поліцейські та майстер-класи: у Прирічковому пройшло масштабне дитяче свято

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #шлюб #повага #родина #традиції
Оголошення
live comments feed...