• Головна
  • Одяг сучасних школярів, що врахувати при формуванні гардеробу дитини
Новини компаній
10:00, 16 червня

Одяг сучасних школярів, що врахувати при формуванні гардеробу дитини

Новини компаній

Наше сьогодення характерне неймовірною активністю, постійними змінами і стрімким рухом у всіх сферах життя. А сучасна молодь – на багато прогресивніша і багатогранна у своїх вподобаннях та поглядах, ніж її однолітки із середини чи навіть кінця ХХ століття. Тому й не дивно, що питання шкільної моди і одягу в цілому кардинально змінилося за цей час. Шкільна форма https://www.helena.ua/uk/shop/Shkolnayaforma/ стала більш універсальною, стильною і різноманітною, задовольняючи потреби навіть самих вимогливих споживачів.

Одяг сучасних школярів, що врахувати при формуванні гардеробу дитини, фото-1

Хоча звісно, сталі пріоритети у високій якості, практичності та зручності теж ніхто не відміняв. Але в наш час естетичному вигляду школяра приділяється досить суттєва увага. Якщо говорити про базовий гардероб хлопчика, то тут ніяк не обійтись без класичного костюму-трійки: піджака, жилетка і брюки. Доповнивши його білою сорочкою, легко створити дійсно елегантний святковий образ. А для звичайних буднів варто підібрати декілька світлих кольорових сорочок, які можуть бути виконані з ненав’язливим принтом. Для прохолодної пори слід додати монохромних гольф в стриманому кольорі та трикотажну кофту на ґудзиках, в тон до брюк.

Одяг сучасних школярів, що врахувати при формуванні гардеробу дитини, фото-2

Для дівчаток асортимент вбрання може бути значно ширше і оригінальніше. Традиційний комплект жакет, жилетка, спідниця чи брюки – стандартний must have для навчальних закладів, що дотримуються шкільного дрес-коду. Такий костюм може бути розбавлений привабливим сарафаном із аналогічної тканини. А підкреслити святковий чи повсякденний настрій обраного луку можна за допомогою блузки. Миловидні варіації з жабо, брошками, ажурними вставками ідеальний варіант для свята. А для буднів, надзвичайно стильно виглядатиме блузка-сорочка у нейтральному світлому кольорі.

Ознайомившись з шкільною колекцією бренду HELENA дуже легко створити саме той образ, який сподобається своєю сучасністю дитині і разом з тим задовільнить головні вимоги батьків. Ідеальне співвідношення ціна-якість, переважно натуральні тканини, трендові моделі на будь який смак, та широкий віковий діапазон – все що необхідно, для стильного вигляду сучасних школярів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...