• Головна
  • Сьогодні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії
08:32, 15 червня
Надійне джерело

Сьогодні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії

Сьогодні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії

Це – останнє тестування для українських абітурієнтів. На нього зареєструвалось понад 175 тисяч осіб. Нагадаємо: протягом 150 хвилин абітурієнти виконуватимуть завдання з географії. Тест налічує 54 питань, за правильне виконання яких можна набрати 90 балів.

З Полтавщини на ЗНО з географії зареєструвалось 5 524 абітурієнти.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

З собою учасники ЗНО повинні мати такі документи:

-оригінал Сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання;

-паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

-запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Якщо будь – якого з перелічених документів у вас при собі не буде - абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Читайте також: Маленьких полтавців запрошують на розважальні програми

#зно #абітурієнти #іспити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...