• Головна
  • Поради полтавському курортнику, або Простий спосіб чудово провести відпустку
Новини компаній
15:30, 14 червня 2021 р.

Поради полтавському курортнику, або Простий спосіб чудово провести відпустку

Новини компаній

Улітку багато українців традиційно планують свої відпустки, готуються до туристичних походів і поїздок до моря. Враховуючи, що візити на популярні закордонні курорти сьогодні пов'язані з безліччю обмежень і ризиків, усе більше жителів Полтави хочуть побачити туристичні визначні пам'ятки, якими багата наша країна. Величезною популярністю традиційно користуються гірські краєвиди західних регіонів України й, звісно, морські курорти південних областей.

Який би вид відпочинку не вибрав мандрівник, одним із ключових питань, а також основною статтею витрат буде харчування. З одного боку, воно повинне бути якісним і безпечним (перша літня спека вже дає про себе знати). З іншого – максимально ощадливим, особливо якщо говорити про сімейний відпочинок.

Чудово провести відпустку й при цьому не спустошити свій сімейний бюджет допоможе найбільша за багатьма показниками торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі комфортні супермаркети «АТБ», що давно полюбили жителі Полтави й області, тепер відкриті практично в кожному куточку України: як на південних курортах, так і в привабливих для туристів західних областях. Компанія вже понад п'ять років активно освоює ці регіони. З 2016-го тут відкрили 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й побудувати тут ще десять комфортних сучасних магазинів.

Цікаво, що з'являються нові дискаунтери й у великих обласних центрах, таких як наша Полтава, й у невеликих курортних селищах. Це допомагає безперебійно забезпечувати безліч українських мандрівників звичними, гарантовано свіжими продуктами харчування та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами.

Якщо говорити про туризм у західних областях, то наявність великої кількості супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу позбавляє потреби тягти з дому величезний рюкзак із продуктами, ризикуючи при цьому, що вони зіпсуються у таку спеку. Все необхідне можна купити, приїхавши на місце. Це актуально також і для приморських курортів, де питання безпечного та недорогого харчування (особливо в літній період) не менш важливе.

Щорічно влітку в магазинах «АТБ» з'являється великий вибір товарів так званого сезонного асортименту.За мінімальними цінами можна купити практично все, що стане у пригоді для відпочинку на морському узбережжі або для туристичного походу. Супермаркети торговельної мережі заразпропонують більш ніж 3,5 тисячі найменувань продукції, якість якої підтверджена міжнародними сертифікатами. До питання контролю якості в «АТБ» залучили найуважнішого та найсуворішого ревізора — більш як чотири мільйони покупців. Компанія має багаторівневу систему контролю якості європейського зразка. Тут регулярно проводять суворі внутрішні перевірки (планові та позапланові).

Вартість будь-якого товару в «АТБ», у тому числі й у Полтаві, завжди нижча за середньоринкову на 10–15%. Компанія заробляє не на націнці, а на колосальних обсягах продажів. Завдяки постійним акціям («Товар тижня», «Товар дня» тощо) на купівлі продуктів вдається заощадити до 40–50%. І це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що економія не відбивається на якості товарів. «АТБ» дає клієнтам можливість розумно витрачати гроші, тому що використовує правило працювати з виробниками без посередників. Компанія володіє солідним власним парком вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка й однією з найбільш розвинених логістичних інфраструктур у країні. Це дозволяє управляти товаропотоком, проводити точне планування поставок у кожний магазин «АТБ», яких зараз налічується 1230 у 318 населених пунктах країни. Охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Полтавську. Компанія активно впроваджує сучасні інновації та клієнтські сервіси. Торік відкрили перший у країні інтернет-магазин «АТБ»повного циклу. Такожзапустили сервіси попереднього замовлення й оперативної кур'єрської доставки продуктів через службу Glovo (в 28 населених пунктах). Уже випустилипластикову платіжну картку АТБ-Pay, яка об'єднала всі переваги картки Visa Gold. Вона максимально зручна для використання та безоплатна для здійснення будь-яких транзакцій. У недалекому майбутньому готується створення власного мобільного додатка «АТБ».

Магазини «АТБ» у курортних і туристичних містах країни не тільки дають можливість відпочивальникам якісно харчуватися, але й дозволяють заощаджувати значні суми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...