• Головна
  • У Полтаві перевірили пасажирський транспорт
18:43, 5 червня
Надійне джерело

У Полтаві перевірили пасажирський транспорт

У Полтаві перевірили пасажирський транспорт

Працівники Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з фахівцями Управлінням інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, Полтавської районної державної адміністрації, Слобожанського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та Управління патрульної поліції в Полтавській області, здійснили чергову перевірку транспортних засобів.

Перевіряли, чи дотримуються автомобільні перевізники законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів у м. Полтава.

Обласна робоча група працювала на зупинці громадського транспорту „Будинок побуту”. Перевірили 53 транспортні засоби.

Особливу увагу робоча група приділяла дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). А саме:

  • наявність у водія респіратора або захисної маски;
  • наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;
  • наявність у салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;
  • кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;
  • санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;
  • наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Крім того, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

Читайте також: Чи настане у Полтаві сміттєвий колапс?

#транспорт #перевірки #правила
Оголошення
live comments feed...