• Головна
  • СВП КВАЗАР - електротехнічна промислова апаратура та обладнання для підприємств Полтави й Полтавської області
Новини компаній
16:45, 3 червня

СВП КВАЗАР - електротехнічна промислова апаратура та обладнання для підприємств Полтави й Полтавської області

Новини компаній

За часів Радянського союзу в нашій країні була напрацьована потужна й ефективна виробнича база, яка збереглася і до сьогодні. Транспортна промисловість була дуже розвиненою раніше, і її розробки використовуються до сьогодні. Трамваї, автобуси, тролейбуси, електрички, вантажні, пасажирські поїзди - в нашій країні їх залишилося чимало з минулого століття.

Високу якість і надійність комплектуючих міського, муніципального, залізничного транспорту доведено і перевірено часом. Але поступово виникає необхідність у їхній модернізації для адаптації до останніх тенденцій. Зараз особливо необхідна реалізація програми локалізації високотехнологічного виробництва в Україні.

СВП КВАЗАР - електротехнічна промислова апаратура та обладнання для підприємств Полтави й Полтавської області, фото-1

СВП Квазар - українська компанія-виробник електротехнічного обладнання і апаратури для метрополітену, залізниці, міського та муніципального транспорту. Має у своєму розпорядженні власне електротехнічне конструкторське бюро і науково-дослідну лабораторію для постійного тестування й підготовки нової продукції, яка б відповідала європейським стандартам.

Асортимент електротехнічної апаратури та установок від СВП КВАЗАР

СВП КВАЗАР - як виробник, випускає промислову електротехніку, адаптовану під сучасні реалії яка ідеально підходить для застосування у міських умовах (інтенсивної експлуатації). СВП КВАЗАР має власні виробничі майданчики, де працює кваліфікований, спеціально підготовлений, досвідчений персонал. Тут напрацювання минулих років, які довели свою ефективність, поєднуються з останніми технологічними досягненнями в індустріальній електротехніці.

СВП КВАЗАР - електротехнічна промислова апаратура та обладнання для підприємств Полтави й Полтавської області, фото-2

СВП «Квазар» (https://kvazar.com.ua/) пропонує великий асортимент електротехнічного обладнання для промисловості, залізничного і міського транспорту:

  • електромагніти, вентилі;
  • контактори;
  • регулятори тиску;
  • реле.

Кожен пристрій має своє призначення. Електромагніти встановлюються в дизельних двигунах, як електромагнітні приводи регуляторів. Вентилі використовуються в установках загального призначення. Також вони виконують функції регулювання пневматичного приводу в рухомому складі рейкових видів транспорту (наприклад, у трамваях) дистанційно. Можуть застосовуватись в системах інших видів транспорту.

СВП «Квазар» виробляє також контактори електромагнітні, електропневматичні, тягові, кулачкові (https://kvazar.com.ua/production/kontaktory).

СВП КВАЗАР - електротехнічна промислова апаратура та обладнання для підприємств Полтави й Полтавської області, фото-3

Випускаються такі серії контакторів:

  • МК. Призначені для силових електричних ланцюгів змінного і постійного струму. Застосовуються, як елементи електрообладнання рухомих складів або стаціонарних установок, призначених для різних галузей промисловості.
  • ПК. Їх застосовують для комутації силових електроланок в локомотивах. Вони також сумісні з ланцюгами змінного та постійного струму в загально промисловому обладнанні, залізничному транспорті (тягових рухомих складах).
  • Тягові. Встановлюються в силових електро ланцюгах управління постійного струму електрообладнання залізничного транспорту, у електросистемах трамваїв, тролейбусів.
  • Кулачкові. Монтуються на перемикачі та контролери дизельних, електричних поїздів, локомотивів.

Регулятори тиску від СВП КВАЗАР автоматично керують показниками тиску стисненого повітря в пневматичних системах поїздів та іншого транспорту. Випускаються моделі серії АК-11.

Підприємство пропонує два види реле - проміжні РП та електромагнітні для управління приводами РЕВ. Перший тип використовується, як додатковий елемент захисних систем та автоматики електроустановок. Другий - в схемах керування електроприводами постійного та змінного струму у поїздах й установках загального призначення.

Уся транспортна та промислова електротехнічна продукція від СВП КВАЗАР відповідає міжнародним стандартам та виготовляється згідно з нормами та вимогами ISO 9001:2009. Ці комплектуючі здатні забезпечити якісну роботу транспорту.

СВП КВАЗАР - сучасні електротехнічні рішення для підприємств транспорту машинобудування, промисловості, енергетики.

Україна. Київ -2021.

Оголошення
live comments feed...