• Головна
  • Полтавська волонтерка Анна Копотун потребує термінової допомоги
11:30, 3 червня
Надійне джерело

Полтавська волонтерка Анна Копотун потребує термінової допомоги

Полтавська волонтерка Анна Копотун потребує термінової допомоги

Полтавка Анна Копотун бореться з тяжким захворюванням – нещодавно у неї виявили рідкісний вид онокзахворювання. Соцмережами ширяться прохання допомогти Анні від її знайомих та друзів:

Полтавська волонтерка Анна Копотун потребує термінової допомоги, фото-1

« Аня - ще відтоді для мене таке неозоре море любові й доброти, повторити яке мало кому під силу. Чистий кришталь. Тому я прошу для неї допомоги. Бо дуже хочу, щоб вона жила. Бо ж хто тоді буде наповнювати любов'ю цей світ? Також прошу друзів-журналістів про допомогу. Розкажіть про Аню. Давайте разом її врятуємо» - пише Ольга Гладченко

«Аня великої душі людина! На початку війни на Донбасі 2014 р., коли нашим хлопцям було найскрутніше, не вистачало елементарних речей, Аня, не вагаючись, стала волонтером і організувала підтримку нашим хлопцям на фронті.

І це не все! У полтавському госпіталі, де поранені проходили реабілітацію, Анна організовувала концерти, пікніки для наших воїнів, забезпечувала всім необхідним. Для неї це не тільки організаційна робота, це - життєвий поклик, поклик серця . Ми знаємо, її благодійні справи, адже не раз гуртувалися і підтримували їх.

Тепер у нас є потреба згуртуватися, аби допомогти Ані подолати підступну хворобу Аня шукає шанс одужати, який дають у Туреччині. Звісно , на це потрібні кошти і не маленькі.

Прошу всіх небайдужих, хто знає Аню, а таких багато! Будь ласка допоможіть !» - звертається до людей Марина Неделько.

Номер карти Приватбанк:

Копотун Ганна Юріївна

5363 5423 0927 2236

#допомога #лікування #благодійність
Оголошення
live comments feed...