• Головна
  • Воїн з Полтавщини представить Україну на «Іграх воїнів» у США
10:30, 1 червня
Надійне джерело

Воїн з Полтавщини представить Україну на «Іграх воїнів» у США

Воїн з Полтавщини представить Україну на «Іграх воїнів» у США

Ветеран війни із Полтавщини Володимир Мусяк потрапив до збірної України, яка цьогоріч вперше долучиться до «Warrior Games-2021» («Ігри воїнів»). Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Воїн з Полтавщини представить Україну на «Іграх воїнів» у США, фото-1

Сорок найкращих учасників Національного відбору на Ігри Воїнів (Warrior Games) поїдуть на міжнародні змагання, що відбудуться з 8 до 23 вересня, у місті Орландо, штат Флорида, США.

За результатом Національного відбору з понад 250 учасників обрали чотири десятки найкращих, які виборюватимуть першість у 10 адаптивних видах спорту.

Це стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг, метання ядра), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, паверліфтинг та волейбол сидячи.

Відбір Нескорених для участі у Warrior Games пройшов і житель Полтавської області – Володимир Мусяк із Карлівки (Добровольче формування).

При підборі кандидатів враховували чотири критерії: спортивний результат, реабілітація, спортивна етика та ставлення. Українські ветерани-атлети конкуруватимуть із колегами з США, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів і Грузії.

Warrior Games (Ігри Воїнів) — це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Змагання проводяться з 2010 року у США, а з 2013 року його організатором стало Міністерство оборони Сполучених штатів. У перші роки свого існування участь у турнірі брали команди родів військ американської армії: Сил спеціальних операцій, Сухопутних військ, Корпусу морської піхоти, Повітряних Сил, Військово-морського флоту спільно з Береговою охороною США. З 2013 року до змагань долучилися й представники Збройних Сил Великої Британії, а 2021 року у Орландо, штат Флорида вперше участь у "Іграх Воїнів" візьме й збірна команди України та ще 6 держав-партнерів.

Воїн з Полтавщини представить Україну на «Іграх воїнів» у США, фото-2

 Читайте також: Сотник УПА з Полтавщини:до 100-річчя Миколи Савченка («Байди»)

#ветерани #змагання #Полтавщинна #міжнародні ігри
Оголошення
live comments feed...